Nie chodzi o Dodę. Wiadomo dlaczego Górniak odmówiła występu na jej koncercie

Nie chodzi o Dodę. Wiadomo dlaczego Górniak odmówiła występu na jej koncercie Źródło: screen/youtube/Nurture The World

Edyta Górniak to jedna z najbarwniejszych polskich piosenkarek, która od wielu lat swoją twórczością zdobywa sympatię milionów Polaków. Ostatnio wszyscy rozpisują się o jej konflikcie z Dodą i odmowie występu w koncercie "Artyści Przeciw Nienawiści", a teraz jest już jasne, dlaczego gwiazda podjęła tak kontrowersyjną decyzję. 

Edyta Górniak swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej ugruntowała już wiele lat temu, a w ostatnim czasie jedynie znacząco pokazuje, że to właśnie jej twórczość wywiera kolosalny wpływ na całe pokolenia Polaków. Jej życie śledzą miliony ludzi, a ona sama nie ucieka od skandali i kontrowersji. Jej ostatnie zachowanie jednak wiele osób wprawiło w osłupienie. Doda po tragicznych wydarzeniach, do których doszło podczas finału WOŚP w Gdańsku, postanowiła zorganizować niezwykłe wydarzenie. W koncercie zatytułowanym "Artyści Przeciw Nienawiści" wziąć miało udział wielu polskich twórców, by pokazać swoją solidarność ponad podziałami i sprzeciw wobec wszechobecnej mowy nienawiści. Niestety w imprezie nie chce uczestniczyć Edyta Górniak, a tabloidy do tej pory spekulowały nad kontynuacją konfliktu z organizatorką. Teraz okazuje się, że nie chodzi o Dodę i już wiadomo, czemu gwiazda zdecydowała się odmówić.

Dlaczego Edyta Górniak odmówiła Dodzie?

Początkowo Edyta Górniak wyjaśniała zawiedzionym fanom na swoim InstaStories, że w żadnym wypadku nie weźmie udziału w show organizowanym przez Dodę. Gwieździe nie spodobał jej się bowiem sposób, w jaki piosenkarka apelowała m.in. do niej o wystąpienie na scenie. Problemem było to, że Doda nagrywała filmik w łazience, owinięta ręcznikiem i zdaniem Górniak nie było to odpowiednie. Dalej dodawała, że czas publikacji tej prośby i ogłoszenia światu tego pomysłu także nie był właściwy, doszło do tego bowiem niedługo po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Teraz jednak okazuje się, że odmowa kultowej polskiej piosenkarki wynikać może z zupełnie innych pobudek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki jest prawdziwy powód odmowy? Górniak nie zagra z Doda

Jak podaje "Flesz", Edyta Górniak odmówiła wzięcia udziału w show z powodu zupełnie niezwiązanego z Dodą oraz trwającym między nimi konfliktem. Okazuje się, że problemem jest brak kompletu informacji dotyczących zarówno organizacji koncertu, jak i określenia szczegółowego celu, na który przeznaczone mają zostać pieniądze ze sprzedaży biletów. Wszystkie informacje dotyczące projektu na bieżąco publikowane są na fanpage'u całego wydarzenia, jednak to nie przekonuje Górniak. Jak na razie organizatorzy nie odnieśli się do tych zarzutów, niewykluczone jednak, iż sprawa ta zostanie wyjaśniona, a Edyta Górniak pojawi się na scenie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Kinga Rusin ma w rodzinie BARDZO znaną polską piosenkarkę. Będziecie w SZOKU!
  2. Jaki makijaż odmładza po 50? Te sposoby ODMIENIĄ twoje życie!
  3. Mąż spikerki TVP Edyty Wojtczak zniknął 40 lat temu. Po latach wyszło, co się z nim działo
  4. Biedronka wypłaciła nagrody finansowe. Nie wszyscy je jednak dostali
  5. Agnieszka Kaczorowska poznała już płeć dziecka. Teraz zastanawia się nad imieniem
Źródło: Gala
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News