Ile zarabia Edyta Górniak? Jaka stawka za koncert

Ile zarabia Edyta Górniak? Jaka stawka za koncert

Edyta Górniak jest bez wątpienia jedną z największych diw polskiej sceny muzycznej. Pomimo, że swoją ostatnią płytę wydała sześć lat temu, to piosenkarka nie może narzekać na brak zainteresowania swoją muzyką. Zysk z jej kolejnej trasy koncertowej będzie liczony nie w setkach tysięcy, a w milionach złotych.

Edyta Górniak wzbiła się na sam szczyt polskiej estrady pod koniec lat 90-tych. Mimo że piosenkarka ostatnią płytę wydała w 2012 roku, to cały czas uważana jest za jedną z największych gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Biorąc pod uwagę ile Edyta Górniak zarobi na nadchodzącej trasie koncertowej, można stwierdzić, że piosenkarka jeszcze przez długi czas nie porzuci bycia na topie.

Edyta Górniak z ambitnymi planami

W październiku Edyta Górniak rozpoczyna trasę koncertową. Tym razem piosenkarka przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego i zaprezentuje im materiał w odsłonie akustycznej. W repertuarze znajdą się zarówno dobrze znane przeboje, jak i utwory, których Górniak nie wykonuje na co dzień. - Edyta dawno nie była tak zapracowana. Do trasy akustycznej przygotowuje się od tygodni. Zaprezentuje na niej fanom piosenki w intymnych aranżacjach i przeboje, których nigdy nie śpiewała - powiedział Faktowi anonimowy informator. W najbliższych dniach artystka rozpocznie intensywne przygotowania do najbliższych występów. Jej bazą przez jakiś czas pozostaną Katowice. - Ma tam próby z muzykami. Musi się rozśpiewać bo czasem będzie miała koncerty dzień po dniu. A w swoje urodziny w listopadzie jednego dnia wystąpi dwa razy w Teatrze Dramatycznym, w którym przed laty wszystko się zaczęło. To przecież na deskach tego teatru stawiała swoje pierwsze kroki w słynnym musicalu „Metro" - zdradza anonimowy informator faktu.

Ile zarabia Edyta Górniak?

Edyta Górniak ma bardzo napięty grafik koncertowy. Do końca stycznia przyszłego roku piosenkarka ma dać 40 koncertów. Poza wcześniej wspomnianą trasą akustyczną czekają ją również występy telewizyjne. Górniak zaprezentuje się również podczas specjalnego koncertu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbędzie się w Londynie w legendarnym Royal Albert Hall. Na jakie wpływy Edyta Górniak może liczyć wobec tak ambitnych planów? Podliczając wszystkie aktywności, gwiazda zarobi na swoich aktywnościach ponad 1,5 miliona złotych. Stawki za pojedynczy koncert rozpoczynają się od 15 tysięcy złotych, jeśli mowa jest o występach zamkniętych, np. na imprezach firmowych, to wzrastają one do kilkudziesięciu tysięcy. Oczywiście nie są to jedyny dochody Edyty Górniak. Gwiazda zainkasuje w najbliższej przyszłości bardzo pokaźną sumę za drugą edycję programy "The Voice of Kids". Występ w show, które zostanie wyemitowane w TVP wiosną przyszłego roku, to dla piosenkarki dodatkowe 400 tysięcy złotych.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Nie żyje artysta operowy. Fani są zgodni, to koniec pewnej epoki
  2. Chora na raka aktorka serialu Polsatu opublikowała poruszające zdjęcie. Można się popłakać
  3. Była najbardziej znaną dziecięcą aktorką TVN i TVP. Teraz wygląda… jak gwiazda rocka!
Następny artykuł