Edyta Górniak znalazła nową miłość. Jest młodszy od niej o 12 lat!

Edyta Górniak znalazła nową miłość. Jest młodszy od niej o 12 lat!

Życie prywatne gwiazd zawsze wzbudza silne emocje wśród fanów. Tym razem furorę w sieci robi Edyta Górniak i jej nowa miłość. Obecny chłopak piosenkarki to młodszy od niej o 12-lat kierowca rajdowy. Co na to fani piosenkarki?

Edyta Górniak w ostatnim czasie pokazywała się na salonach samotni. W końcu stan jej życia towarzyskiego się zmienił, gdy pojawił się w nim nowy chłopak. Mateusz Zalewski, biznesmen z Łodzi jest młodszy od piosenkarki o 12 lat, jednak, jak informuje dziennik "Fakt", wiek nie stoi parze na przeszkodzie w odnalezieniu szczęścia. Górniak jest zachwycona nową relacją. 34-latek ujął piosenkarkę swoją czułością. Znajomi Edyty twierdzą, że "Mateusz patrzy na nią jak na kobietę, a nie jak na piosenkarkę", dzięki której może zaimponować znajomym. - Nie interesuje go w ogóle show-biznes - donosi informator dziennika. Młody biznesmen miał jednak niełatwy orzech do zgryzienia. Prócz miłości Górniak musiał także zdobyć sympatię jej syna. Jak twierdzą jednak znajomi pary, syn piosenkarki Allan bardzo polubił nowego partnera mamy. - Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry - podaje informator "Faktu". Wierzymy szczerze w tę deklarację, gdyż pod zdjęciem Mateusza na Instagramie Górniak napisała: "Szczęście moje".

Edyta Górniak: Jej nowy chłopak wzbudza skrajne emocje

Pomimo tego, że nowa miłość Edyty Górniak przedstawia się rewelacyjnie na, zdania fanów na temat nowego związku są podzielone. Mateusz Zalewski jest młody - ma zaledwie 34 lata, jednak w tak młodym wieku odniósł już niemały sukces. Dorobił się wszakże świetnie prosperującego biznesu, jakim jest hotel w Łodzi. Prócz tego jest przystojny i, jak twierdzą media, ma wizerunek "bad boya" - jego pasją są rajdy samochodowe. - Co chwilę z nowym dzieciakiem. - Wygląda jak Mikołajczyk, oby był lepszym partnerem. - Bezdzietny 34-latek z 46-latką. Sorry, ale to się nie uda - piszą internauci. Są jednak także przeciwne opinie. Część fanów bowiem jest szczęśliwa, że ich ulubienica znalazła nową miłość. Sami zachwycają się nowych obiektem westchnień Górniak. - Przystojny. - Każdy zasługuje na szczęście. Życzę jej, aby jej tez się udało. - Zasługuje na młodego faceta - piszą fani zadowoleni z jej wyboru. A co wy o nim sądzicie? Czy Mateusz zostanie ostatnim wybrankiem Edyty Górniak?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News