Co łączy Agnieszkę Chylińską i Edytę Górniak? Zaskakujące wydarzenie, przecieramy oczy ze zdumienia

Co łączy Agnieszkę Chylińską i Edytę Górniak? Zaskakujące wydarzenie, przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: youtube.com/Instytut Edukacji Pozytywnej

Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska to jedne z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Choć wydawałaby się, że nie mają ze sobą nic wspólnego, łączy je jedna rzecz. Fani będą zamurowani, gdy się o tym dowiedzą.

Edyta Górniak od lat cieszy się ogromną popularnością, a jej talent muzyczny jest jednym z najbardziej docenianych przez polską publiczność. Agnieszka Chylińska zaś zrobiła na swoich fanach ogromne wrażenie niesamowitą metamorfozą z mrocznej nastolatki w barwną kobietę. Styl śpiewu czy zachowanie obu gwiazd jest skrajnie różny, dlatego nikt nie spodziewa się, że coś może łączyć diwy. Będą bardzo zaskoczeni.

Edyta Górniak ma coś wspólnego z Agnieszką Chylińską. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę

Mogłoby się zdawać, że nie ma dwóch bardziej różnych gwiazd niż emocjonalna Edyta Górniak i ekscentryczna Agnieszka Chylińska. Mimo to, obie panie łączy pewno wydarzenie z przeszłości, które miało wpływ na ich całe życie. Obie wokalistki nie mają matury.

Jak się okazuje, żadna z nich nawet nie przystąpiła do egzaminu dojrzałości. Już wtedy stawiały na rozwój swojej kariery, a nauka zeszła na dalszy plan.

- Choć sama nie podchodziłam do matury, bo w tym czasie los postawił mnie na scenie nowojorskiego Broadwayu z premierą musicalu "Metro", to uwierzcie mi, że wysoki poziom stresu nie odstępuje mnie od lat. Rozumiem więc Wasze napięcia i obawy - wspomina Edyta Górniak.

Podobnie zrobiła Agnieszka Chylińska, która za wszelką cenę chciała sobie zaoszczędzić stresu związanego z uczeniem się i majowym sprawdzeniem wiedzy.

- Panie Boże, bardzo Cię proszę, żebym przed maturą została słynną piosenkarką, bo nie chcę zdawać matury - prosiła.

Prośby artystki zostały wysłuchane i dziś może cieszyć się ogromna popularnością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przykład gwiazd daje nadzieje młodzieży. Nie warto przejmować się na zapas

Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska odniosły sukces dzięki swojej ciężkiej pracy. Nawet nie próbowały podchodzić do matury - całkowicie skupiły się na swojej karierze. W ich przypadku okazało się to słusznym posunięciem, a dziś nikt nawet nie pamięta, że piosenkarki nie mają zaliczonego egzaminu dojrzałości.

Powinni o tym pamiętać wszyscy uczniowie, którzy obawiają się niezdania matury. To nie koniec świata - wielu znanych i lubianych osób także nie sprostało temu wyzwaniu. nawet bez tego dokumentu można pokierować swoim życiem w taki sposób, aby było satysfakcjonujące. Oczywiście, warto zaliczyć wszystkie egzaminy, by mieć więcej możliwości rozwoju w przyszłości. Nie trzeba jednak załamywać się niepowodzeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Paznokcie hybrydowe na wesele. Sprawdź najnowsze trendy
  4. Tysiące rodzin utraciło prawo do pieniędzy z 500 plus. Porażające informacje
  5. Media ujawniają odbierające mowę informacje o kierowcy Agaty Dudy. Trafił do niej, bo był zbyt słaby i się nie nadawał
  6. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News