Edyta Górniak z pewnością jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na polskiej estradzie. Kochają ją miliony. Jej piosenki szczytują na listach przebojów, a wizerunek artystki pojawia się regularnie w mediach. Ostatni rok był jednak dla niej wyjątkowo trudny. Teraz pojawiły się informacje o kolejnej tragedii w jej życiu.

Edyta Górniak postanowiła opowiedzieć w studio Dzień Dobry TVN o swojej ciąży, w którą jakiś czas temu zaszła. Mówiła, że bardzo długo czekała na drugie dziecko. Kiedy w końcu znalazła partnera, z którym była w stanie założyć rodzinę, okazało się, że straciła ciążę. Ból i samotność sprawiły, że nie potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji. Do tego doszły inne problemy…

Edyta Górniak w rozpaczy. Co się wydarzyło w jej życiu?

Piękna diwa musiała się zmierzyć z traumatycznym przeżyciem. W sierpniu tego roku, u jej matki zauważono niepokojące objawy. Gdy znalazła się w szpitalu, lekarze diagnozowali: udar! Okazało się jednak, że matkę piosenkarki udało się uratować przed najgorszym, jednak jej stan był niezwykle ciężki.

Później, ukochany syn Górniak – Alan – zdecydował się pójść do szkoły wojskowej. Musiał się więc wyprowadzić z domu. Na domiar złego media spekulowały na temat rozpadu jej związku i kłótniach, które miały temu towarzyszyć. Diwa była widziana na wakacjach sama, podczas gdy jej partner przebywał w Warszawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

Teraz, pojawiła się informacja o kolejnej tragedii! Matka Górniak znowu jest w szpitalu, a jej stan jest podobno ciężki. Informację potwierdził „Fakt”, który rozmawiał z kobietą. Matka diwy poprosiła o to, aby życzyć jej zdrowia.

Czy Edyta pozbiera się po szeregu tragicznych wydarzeń i znowu wyjdzie na scenę?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda „M jak Miłość” krok od dramatu. Straszne chwile
  2. Polska gwiazda jest w 7 miesiącu ciąży. Urodzi w więzieniu?!
  3. Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl