Edyta Górniak miażdżąco odpowiedziała Dodzie. Nigdy dotąd nie padły takie słowa

Edyta Górniak miażdżąco odpowiedziała Dodzie. Nigdy dotąd nie padły takie słowa Źródło: youtube.com

Edyta Górniak w ostatnim czasie rzadziej zaskakuje swoich fanów. Spowodowane jest to nową filozofią życia, którą reprezentuje. Nadal od czasu do czasu zdarza się jej jednak wywołać kontrowersje.

Edyta Górniak jest wstrząśnięta ostatnimi, tragicznymi wydarzeniami związanymi ze śmiercią Pawła Adamowicza. Przeżywa to również jej koleżanka z branży, Doda, z którą ma "lekko" napięte stosunki. Ta druga jednak postanowiła zapomnieć o spięciu, które dawno temu miało między nimi miejsce i zaproponować wspólną akcję. Doda kilka dni temu na swoim Instagramie zaprosiła znanych artystów, aby z okazji ostatnich tragicznych wydarzeń, zaapelować i zwrócić głośnym koncertem uwagę na to, co dzieje się w Polsce. A chodzi o nienawiść i hejt w przestrzeni publicznej. Zaprosiła m.in. Edytę Górniak. Jaka była jej reakcja?

Edyta Górniak: to zły moment

Choć pomysł Dody być może był dobry, to jednak niektórzy zarzucają jej złe intencje. W końcu pogrzeb Pawła Adamowicza jest dopiero jutro. Czy to dobry moment, aby właśnie teraz podejmować dobroczynne akcje? - W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej.  Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej... - stwierdziła Edyta Górniak.

Ostre komentarze fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jej fani są w tej sytuacji wyraźnie podzieleni. Oto kilka ciekawych komentarzy pod jej postem na Instagramie: - Czasem warto schować dumę do kieszeni...; Wstyd i hańba... księżniczka jedna... szok; No i sama nakręcasz spiralę nienawiści! - piszą oburzeni internauci. - Uważa Pani, że tych ponad stu artystów którzy odpowiedzieli na apel Dody też chce się wypromować? Koncert ma się odbyć po pogrzebie, po żałobie, w pięknej Ergo Arenie i uważam, że to piękny gest z ich strony, a Pani słowa są bardzo nie na miejscu... - komentuje kolejna osoba. - Popieram tę decyzję. Ja osobiście, jak usłyszałam o organizowanym koncercie, to pomyślałam sobie - przecież Pana prezydenta jeszcze nie pochowano, więc nie za bardzo wypada robić coś takiego akurat teraz i myślę, że faktycznie każdy ma swój rozum - podkreśla internauta zgadzając się z artystką. - Wystarczy spojrzeć na plakat reklamujący inicjatywę #artysciprzeciwkonienawisci - jak dla mnie to jednak promowanie siebie na tragedii - stwierdza użytkowniczka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Dawid Kwiatkowski jest młodziutki. Czy ma dziewczynę?
  4. Wielki dramat Szelągowskiej! Nikt o tym nie wiedział
  5. Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News