górniak
screen JastrzabPost
Bartłomiej Chudy - 17 Grudnia 2018

Edyta Górniak jest zrozpaczona. Ogromna strata rozrywa serce

Edyta Górniak znana jest nie tylko ze swoje twórczości. Artystka afiszuje się ze swoją wrażliwością, zwłaszcza kiedy sprawy schodzą na zawody miłosne. O jej stanie ducha świadczy ostatni wpis Górniak na Instagramie. Jak poinformowały tabloidy gwiazda pogrążyła się w rozpaczy po wielkiej stracie, która złamała jej serce.

Edyta Górniak pojawia się dziś na salonach jako jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Skupia się nie tylko na śpiewaniu - karierę muzyczną łączyła m. in. z rolą jurorki ("The Voice Kids), czy uczestniczki reality-show "Agent" (odcinki zostaną wyemitowane na wiosnę przyszłego roku).

Edyta Górniak w pełnych emocji refleksjach. "Kobieta zakochana to kobieta stracona"

Wielu fanów z wypiekami na twarzy śledzi też prywatne kulisy życia gwiazdy. O wrażliwej duszy Górniak słyszeliśmy już dawno temu. Choć kobieta przyznaje, że zawody miłosne zahartowały ją wewnętrznie, polska diwa do dziś przeżywa niedawne rozstanie z Mateuszem Zalewskim. Wiele wymowny jest jej ostatni wpis na Facebooku. To w nim przyznała, że to ona podjęła decyzję o rozstaniu. Zaznaczyła, że dla obu jest to trudny czas. Jak trudny - możemy przekonać się z kolejnego postu gwiazdy, tym razem na Instagramie. - Coco Chanel mawiała, że kobieta zakochana to kobieta stracona. Cóż, wolimy myśleć jednak, że miłość daje nam w życiu parasol ochronny. Bo kiedy coś jest tak potężne, któż ośmieliłby się to burzyć? - zaczyna dłuższy wywód w tym temacie Edyta Górniak. Później wspomina o swoich doświadczeniach miłosnych, które zakończyły się nieudanie. O ile niegdyś uznawała całkowite poświęcenie się za "dowód miłości" to dziś sądzi już zupełnie inaczej. - Dziś myślę, że kiedy się kogoś kocha, oczekiwanie dostosowania się kogoś dla naszej wygody, przyzwyczajeń i przekonań jest wręcz zaprzeczeniem tej miłości - czytamy dalej. Wykorzystała swój wpis również w kontekście apelu do jej fanów. Zachęciła, by w relacjach cenić się "za to jakim się jest", a nie "pod warunkiem że". Wciąż z jej wpisów bije jednak spora doza lęku i obawyDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
- Szkoda, że budowanie normalności w dzisiejszym świecie staje się tak trudne dla tak wielu z nas... Jeśli gdzieś tam, wśród instagramowców, za pięknie wykreowanymi postami kryją się zmiażdżone serca przepełnione strachem przed ułożeniem nowego, lepszego planu... Wiedzcie, że nie jesteście sami. To tylko życie. Taki jego etap. Wspierajmy się. Przetrwamy - zakończyła swoje dłuższe refleksje piosenkarka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dla Edyty Górniak to będą bardzo smutne Święta. Piosenkarka jest załamana
  2. Przełom w życiu Górniak, jakiego jeszcze nie było. Wróżka nie ma wątpliwości
  3. Były chłopak Górniak ujawnił wszystko. Wielu będzie w szoku
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Agnieszka DygantTak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News