Edyta Górniak
Fot. YouTube/Nurture The World
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Przykre. Edyta Górniak miała dostać ultimatum od chłopaka

Edyta Górniak należy do grona najbardziej znanych i lubianych przez słuchaczy polskich wokalistek. W ostatnim czasie dużo częściej mówi się jednak o jej życiu uczuciowym niż zawodowym. Jak donoszą media, piosenkarka usłyszała bowiem od chłopaka, z którym miała się ponoć rozstać, bardzo stanowcze ultimatum.

Edyta Górniak od kilku miesięcy spotyka się z młodszym od siebie kierowcą rajdowym, Mateuszem Zalewskim. Niespodziewanie jeden z portali plotkarskich poinformował jednak, że para zdecydowała się na rozstanie. Potwierdzać miał to między innymi fakt, iż z kont na portalach społecznościowych zakochanych zniknęły wspólne fotografie.

Czy Edyta Górniak rozstała się z partnerem? Fani są już nieco zagubieni

Media bardzo szybko zapytały oczywiście o prawdziwość tych doniesień samego Zalewskiego. Mężczyzna odniósł się jednak do podobnych twierdzeń w niezwykle lakoniczny, niejednoznaczny sposób, pozostawiając internautom wiele niewiadomych do samodzielnej interpretacji. - Zdecydowaliśmy z Edytą nie odnosić się do doniesień o końcu naszego związku. (...) Być może w odpowiednim czasie odniesiemy się do tych "rewelacji" na portalach społecznościowych - stwierdził kierowca rajdowy w rozmowie z "Twoim Imperium".

Media: Edyta Górniak postawiona przed ultimatum przez Mateusza Zalewskiego

Całkowicie inną narrację przyjęli jednak właśnie dziennikarze tygodnika "Na żywo", którzy niezwykle zaskoczyli nimi swych czytelników. Według ich doniesień para wcale się nie rozstała. Chociaż natrafiła na związkowe problemy, zdecydowała się je ostatecznie wspólnie rozwiązać. Nie oznacza to jednak, że droga do kompromisu jest łatwa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Jak donoszą reporterzy, Zalewski miał ponoć postawić przed gwiazdą bardzo konkretne ultimatum. Chciał podobno, aby przestała opowiadać w mediach o swym prywatnym życiu, w tym o ich relacji oraz nieco zwolniła tempo. Co ciekawe, aby zdystansować się od tej trudnej emocjonalnie sytuacji, Górniak miała zdecydować się na udział w show telewizyjnym stacji TVN "Agent - Gwiazdy". Piosenkarka mogła ponoć podjąć podobną decyzję, gdyż Zalewski obiecał rzekomo, że w tym czasie zajmie się jej schorowaną mamą. Informacje te są jednak o tyle niepewne, że ani wokalistka, ani kierowca rajdowy jeszcze się do nich nie odnieśli. Być może jest to po prostu następstwo ewentualnej zgody Górniak na spełnienie warunku ukochanego i chęci utrzymywania większej ilości faktów z życia prywatnego w tajemnicy przed licznymi fotoreporterami oraz dziennikarzami kolorowych magazynów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Twórcy „Rolnik szuka żony” naprawdę to zrobili! Widzom odebrało mowę
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Dziennikarka TVN na środku morza błaga o modlitwę. Trwa straszny sztorm
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Edyta Górniak nie może uwierzyć. Jej rozbierane zdjęcia rolnik rozwiesił w miejscu publicznym
ZAMIANA
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News