Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A. Źródło: .

Edyta Górniak z pewnością nie może w to uwierzyć. Jej były partner został właśnie zatrzymany przez CBA. Media podają, że wśród zatrzymanych są również inni celebryci. Wymieniany jest między innymi znany aktor.

Edyta Górniak z pewnością jest zaskoczona tą informacją. Media poinformowały, że CBA zatrzymało 11 osób w śledztwie dotyczącym jednej ze znanych grup kapitałowych. Wśród zatrzymanych są również celebryci. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród nich znajduje się Bartosz B., były partner Edyty Górniak.

To nie jedyna sławna osoba, która została zatrzymana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Media podają, że w tym gronie prawdopodobnie jest też znany aktor Piotr A. Jest on jedną z 11 osób, które będą przesłuchiwane w sprawie nieprawidłowości w działaniu grupy kapitałowej GetBack S.A.

CBA zatrzymało 11 osób. Wśród nich są celebryci

Zatrzymania CBA dotyczą oszustw, fikcyjnych umów oraz wyprowadzania pieniędzy z GetBack S.A. za pośrednictwem łańcuszka firm. Wiadomo, że wśród zatrzymanych są byli dyrektorzy i pracownicy jednego z banków, a także celebryci.

W tej chwili agenci CBA przeszukują mieszkania zatrzymanych osób. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności podejrzani zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie będą mogli złożyć wyjaśnienia. Tam też zostaną postawione zarzuty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak zaskoczona. Wśród zatrzymanych przez CBA jest jej były partner

Śledztwo w sprawie nieprawidłowości w funkcjonowaniu grupy GetBack S.A. jest prowadzone od dawna. Do tej pory zarzuty usłyszało 38 osób. Jednak dopiero dziś zatrzymani zostali celebryci. Nieoficjalnie wiadomo, że wśród nich są między innymi Bartosz B. oraz aktor Piotr A. 

Edyta Górniak jest zaskoczona zatrzymaniem swojego byłego partnera. Nie wiadomo, jaka była rola celebrytów w tej sprawie. Ustaleniem faktów ma zająć się prokuratura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego
  4. Jak wykonać paznokcie hybrydowe w domu? Najprostsze sposoby
  5. Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo
  6. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News