Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI

Edyta Górniak ma powody do zazdrości? Jej były szybko się pocieszył, nowa partnerka to BOGINI Źródło: Screenshot z youtube.com/TVP3Bydgoszcz

Edyta Górniak ma za sobą wiele związków, które kończyły się różnie. Ostatnio potwierdziła plotki o zerwaniu z kierowcą rajdowym, z którym była do końca ubiegłego roku. Ten szybko otarł łzy. Obecnie ma nową dziewczynę.

Edyta Górniak nie ma szczęścia w relacjach z mężczyznami. Głośno było o jej rozwodzie z Dariuszem Krupą, z którym była przez pięć lat. Media chętnie wspominają przy różnych okazjach o jej związku z Piotrem Kraśko czy też prezesem Radia ZET - Robertem Kozyrą. Ostatnio jej kolejny związek się rozpadł. Mateusz Zalewski, czyli kierowca rajdowy, a także miłośnik podróży, obecnie jest z nową kobietą. Pochwalił się zdjęciem walentynkowym, na którym jest jego nowa druga połówka.

To Edyta Górniak rozstała się z Zalewskim

Obserwatorzy życia gwiazdy byli szczerze zasmuceni, gdy w 2018 roku potwierdziła medialne plotki i przyznała, że zakończyła swój związek z Mateuszem Zalewskim, który był od niej młodszy. Choć większość zakładała, że relacja przetrwa, niestety ciągłe wyjazdy związane z koncertami uniemożliwiły im budowanie relacji. Ich rozstanie bardzo zdziwiło fanów, bo para bardzo chętnie publikowała wspólne zdjęcia, na których Edyta Górniak razem z Zalewskim wydawali się bardzo szczęśliwi i wręcz stworzeni dla siebie. Wygląda jednak na to, że rozwijanie kariery było dla Edyty Górniak ważniejsze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Nowa dziewczyna Zalewskiego

Wiele par 14 lutego z okazji święta Walentynek opublikowało swoje fotki romantyczne fotki. Również Zalewski podzielił się wspólnym zdjęciem z nową dziewczyną. Komentarze internautów mówią same za siebie. - Śliczna dziewczyna. Szczęścia - napisał obserwator. - Ale ciacha - czytamy pod zdjęciem. - Wow, piękna para - napisał ktoś inny.

Górniak ma nowego chłopaka

Okazuje się, że popularna gwiazda wcale nie jest gorsza. W tym momencie według mediów widuje się z kolejnym mężczyzną. Ponoć spotyka się z tajemniczym Tomaszem z Sopotu. Nie do końca wiadomo kim jest mężczyzna. Są to nieoficjalne informacje, które można przeczytać w "Życiu na gorąco". Mateusz Zalewski Edyta Górniak instagram.com/Mateusz Zalewski ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwie najważniejsze kobiety w życiu premiera Morawieckiego! Skoczyłby za nimi w ogień!
  2. Legendarny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Źródło: Gala

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News