Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły

Edyta Górniak wyjawiła najpilniej strzeżona tajemnicę "Agenta gwiazdy". TVN będzie wściekły

Edyta Górniak to największa gwiazda, która zaszczyciła swoją obecnością kolejną edycję programu "Agent". Reality show będzie pokazywane w TVN na wiosnę. Gwiazda postanowiła zdradzić ciekawsze kulisy z programu, co z pewnością nie spodoba się szefostwu stacji.

Edyta Górniak niespecjalnie kryła się przed opowiedzeniem szczegółów z nowej edycji "Agenta".

Szczere wyznanie o kulisach "Agenta". Edyta Górniak powiedziała za dużo?

Gwiazda wspomniała, że na czas kręcenia "Agenta" zderzyła się z nową rzeczywistością. Kamera nie dawała jej spokoju nawet na chwilę. Edyta Górniak musiała radzić sobie sama, bez wsparcia obecnego w jej codziennej twórczości. - Właściwie nie było możliwości żeby wyjść dokupić sobie coś, więc czasami musiałam jakiś tam rzeczy zamalować. Skończyły mi się płyny to wzięłam mydło oraz ręcznik i szorowałam twarz w łazience z wodą z chlorem, bo tylko to było do dyspozycji. Musiałam sobie ze wszystkim radzić sama. Nie mam makijażu, przyklejonych pięknie rzęs, zakręconych włosów. Chwilami wyglądam jak taka kura domowa – cytuje piosenkarkę Jastrząb Post. Jeszcze bardziej zadziwiła inna wypowiedź. Piosenkarka powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN również o innych kulisach udziału w reality-show. Można odnieść wrażenie, że posunęła się o krok za daleko. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - To było bardzo trudne: w kalendarzu zmieścić wszystkie prace, połączyć te przeloty i wszystko inne, ale była tak duża życzliwość ze strony producentów, że trochę dałam się nakłonić. Ba, nawet wiem, kto jest agentem – powiedziała szczerze Edyta Górniak. Czy to znaczyłoby, że Górniak dotarła aż do samego finału, w którym zmierzy się ostatni uczestnik i ukryty wśród grona agent? Na dziś jest to tylko wyraźna sugestia, by nie powiedzieć bardzo wyrazista. Czwarty sezon show pojawi się w wiosennej ramówce. Oprócz Edyty Górniak zobaczymy także Krystynę Czubównę, Marię Sadowską, czy Rafała Jonkisza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje
  2. Myślała, że to się nie nagrywa! Do sieci wyciekło nagranie Edyty Górniak z Sylwestra, które nigdy nie miało być ujawnione
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News