Edyta Górniak to największa gwiazda, która zaszczyciła swoją obecnością kolejną edycję programu „Agent”. Reality show będzie pokazywane w TVN na wiosnę. Gwiazda postanowiła zdradzić ciekawsze kulisy z programu, co z pewnością nie spodoba się szefostwu stacji.

Edyta Górniak niespecjalnie kryła się przed opowiedzeniem szczegółów z nowej edycji „Agenta”.

Szczere wyznanie o kulisach „Agenta”. Edyta Górniak powiedziała za dużo?

Gwiazda wspomniała, że na czas kręcenia „Agenta” zderzyła się z nową rzeczywistością. Kamera nie dawała jej spokoju nawet na chwilę. Edyta Górniak musiała radzić sobie sama, bez wsparcia obecnego w jej codziennej twórczości.

– Właściwie nie było możliwości żeby wyjść dokupić sobie coś, więc czasami musiałam jakiś tam rzeczy zamalować. Skończyły mi się płyny to wzięłam mydło oraz ręcznik i szorowałam twarz w łazience z wodą z chlorem, bo tylko to było do dyspozycji. Musiałam sobie ze wszystkim radzić sama. Nie mam makijażu, przyklejonych pięknie rzęs, zakręconych włosów. Chwilami wyglądam jak taka kura domowa – cytuje piosenkarkę Jastrząb Post.

Jeszcze bardziej zadziwiła inna wypowiedź. Piosenkarka powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN również o innych kulisach udziału w reality-show. Można odnieść wrażenie, że posunęła się o krok za daleko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]

– To było bardzo trudne: w kalendarzu zmieścić wszystkie prace, połączyć te przeloty i wszystko inne, ale była tak duża życzliwość ze strony producentów, że trochę dałam się nakłonić. Ba, nawet wiem, kto jest agentem – powiedziała szczerze Edyta Górniak.

Czy to znaczyłoby, że Górniak dotarła aż do samego finału, w którym zmierzy się ostatni uczestnik i ukryty wśród grona agent? Na dziś jest to tylko wyraźna sugestia, by nie powiedzieć bardzo wyrazista.

Czwarty sezon show pojawi się w wiosennej ramówce. Oprócz Edyty Górniak zobaczymy także Krystynę Czubównę, Marię Sadowską, czy Rafała Jonkisza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Górniak znalazła na planie TVN najlepszą możliwą rzecz. Gratulacje
  2. Myślała, że to się nie nagrywa! Do sieci wyciekło nagranie Edyty Górniak z Sylwestra, które nigdy nie miało być ujawnione
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd