Górniak wyszła z konferencji. Nie była emocjonalnie gotowa

Górniak wyszła z konferencji. Nie była emocjonalnie gotowa Źródło: fot.youtube.com/tvn

Edyta Górniak zszokowała pracowników TVN. Gwiazda, która brała udział w najnowszym sezonie kultowego "Agenta" wyszła z konferencji prasowej promującej show po tym, kiedy prowadzący imprezę postanowili puścić premierowy odcinek serii. Jak się okazuje, piosenkarka nie była emocjonalnie gotowa, aby zobaczyć swój debiut w produkcji.

Edyta Górniak jest ostatnimi czasy bardzo związana z telewizją TVN. Była uczestniczka Eurowizji wzięła udział w sylwestrze stacji, jak też została zaprezentowana jako jedna z gwiazd wiosennej ramówki telewizji, z racji jej udziału w Agencie. Sama gwiazda muzyki zdaje się jednak być niezadowolona z końcowych efektów swojego udziału w programie, o czym dobitnie przekonali się wszyscy dziennikarze obecni na konferencji promującej show. Piosenkarka opuściła spotkanie, tłumacząc się, że nie jest w stanie emocjonalnie sprostać oglądaniu samej siebie.

Edyta Górniak nie lubi "Agenta"?

Piosenkarka zdaje się nie mieć najlepszego zdania na temat swojego udziału w show telewizji TVN, w którym wzięła udział wraz z Andrzejem Gołotą czy Violą Kołakowską. Problemy pojawiły się już w trakcie wywiadu w Dzień Dobry TVN, w którym gwiazda wyznała, że przez cały program wygląda jak kura domowa. Pomimo tak złego nastawienia, piosenkarka pojawiła się na konferencji promującej show i próbowała utrzymać przysłowiową "dobrą minę do złej gry". Artystka nie wytrzymała jednak momentu, w którym dziennikarzom i gościom stacji miał być puszczony premierowy odcinek "Agenta" i... wyszła z sali. Czy udział Górniak w show jest aż tak tragiczny, żeby gwiazda miała się nim stresować?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka wypadła źle w programie?

Przed swoim wyjściem, gwiazda miała z mównicy w emocjonalnym tonie zakomunikować, że musi wyjść, ponieważ nie jest gotowa psychicznie, aby móc skonfrontować się ze swoim udziałem w programie. - Górniak powiedziała ze sceny, że nie zamierza oglądać pierwszego odcinka ze wszystkimi gwiazdami i dziennikarzami, bo nie jest na to gotowa emocjonalnie - powiedział jeden z gości obecnych na konferencji. Pomimo tego, że nie wiemy jeszcze jak Edyta Górniak wypadła w programie, można spekulować, że jej reakcje zwiastują nie najlepszy występ. A może sama piosenkarka stresuje się zupełnie bez sensu i widzowie pokochają jej udział w show? O tym przekonamy się już na wiosnę, gdy kolejna edycja "Agenta" zagości na ekranach polskich telewizorów.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku” 
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania
źródło: pudelek   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News