Edyta Górniak ma nowego adoratora. To znany, kontrowersyjny raper, odbierze wam mowę

Edyta Górniak ma nowego adoratora. To znany, kontrowersyjny raper, odbierze wam mowę Źródło: YouTube - JastrzabPost

Edyta Górniak nieoczekiwanie znalazła nowego adoratora. Jak się okazuje, gwiazda polskiej muzyki poznała znanego rapera. Mało kto spodziewał się, że dwie rozpoznawalne postaci z polskiego show-biznesu połączy relacja.

Edyta Górniak od dłuższego czasu nie może znaleźć szczęścia w miłości. Gwiazda przez pewien czas była związana z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem między innymi Legii Warszawa i Arki Gdynia, jednak ich uczucie nie trwało zbyt długo. Od dawna mówi się, że diwa chciałaby w końcu cieszyć się spokojnym związkiem, jednak do tej pory nie było jej to dane.

Wszystko może zmienić się w związku z najnowszymi informacjami, które brzmią wyjątkowo sensacyjnie. Dowiedzieliśmy się, że wokalistka poznała nowego mężczyznę, który bardzo jej zaimponował. Okazuje się, że chodzi o jednego z najbardziej znanych raperów. Od lat wywołuje on kontrowersje za sprawą swojego zachowania. Nikt nie przewidywał, że może połączyć ich coś więcej.

Edyta Górniak ma nowego adoratora

Okazuje się, że Edyta Górniak miała ostatnio okazję poznać Malika Montanę. Gwiazda podzieliła się z fanami informacją, że słucha muzyki znanego rapera podczas podróży na koncert. Dowiedzieliśmy się, że oboje doskonale się znają. Media zaczęły przekazywać informacje, że znana piosenkarka jest bardzo zainteresowana bliższym poznaniem muzyka.

- Edyta wrzuciła jako pierwsza Instastory, jak słucha jego muzyki podczas podróży na koncert. On podobno bardzo się ucieszył i udostępnił u siebie. Wiele ich łączy. Obydwoje mają dzieci i są singlami. Pracują w tej samej branży, więc doskonale rozumieją swoje problemy - mówi anonimowy znajomy obojga muzyków.

Edyta Górniak poznała znanego muzyka

- Nie wiem, czy między nimi coś jest. Jednak warto obserwować temat, ponieważ raperowi zależy na kontakcie z piosenkarką. W dzieciństwie był jej wielkim fanem. Moim zdaniem bardzo do siebie pasują. Z pewnością on otoczyłby ją opieką i pozwolił się oprzeć na męskim ramieniu. Od dawna wiadomo, że Górniak wybiera sobie partnerów typu 'bad boy" - dodaje informator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co nie wiadomo zbyt wiele na temat potencjalnego romansu obojga muzyków, lecz w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji. Wiele wskazuje na to, że już niebawem możemy dowiedzieć się czegoś więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka zmarła na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór
  4. 50-latka myślała, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza odebrała jej mowę
  5. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  6. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją i sprzedawał kolegom

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News