Edyta Górniak powiedziała całą prawdę. Ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak powiedziała całą prawdę. Ma bardzo poważny problem ze swoim synem Źródło: instagram/allansbeats/

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem. Jeszcze nie tak dawno głośno było o zawodzie gwiazdy w związku z poczynaniami Alana, jednak teraz okazuje się, że nie był to pierwszy i ostatni wybryk. Piosenkarce musi być ciężko.

Edyta Górniak chętnie opowiada o relacji z synem, jednak zdecydowanie częściej porusza te przyjemne aspekty. Niewiele mówi o sprzeczkach czy nawet najmniejszych kryzysach, które najprawdopodobniej się pojawiają. Dopiero ostatnio zdecydowała się wyjawić, że ma z Alanem spory problem. 

Edyta Górniak nie radzi sobie z synem? 

W ostatnim czasie "diwa" udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o tym, jak wygląda życie z dorastającym nastolatkiem. Do tej pory poznaliśmy go jako młodego, ale odpowiedzialnego i samodzielnego chłopaka. Warto wspomnieć, że Alan mieszka bez mamy z uwagi na odległość do szkoły, jednak mimo to udało mu się ukończyć pierwszy rok liceum wojskowego z wyróżnieniem. Mimo tak sielankowego obrazu, okazuje się, że świat Edyty za kulisami wygląda zupełnie inaczej. Może to być dla wielu sporym zaskoczeniem, bowiem wokalistka przyznała, że na pozór dojrzały już Krupa przechodzi właśnie okres buntu, co daje jej nieźle w kość.

- Myślę, że dużo mam, dużo rodziców ma problemy z nastolatkami w tym momencie dorastania, kiedy im się wydaje, że już mają 21 lat - wyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Wygląda na to, że wcale nie jest tak różowo, jak wszystkim się wydawało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Alan przyłapany 

Warto przypomnieć, że jeszcze kilka miesięcy temu media obiegły zdjęcia, jak nastoletni Alan Krupa popala papierosy, choć zaledwie kilkanaście metrów dalej znajdowała się jego mama. Nie wykluczone, że to był dopiero początek problemów związanych z dojrzewaniem, z którymi teraz zmaga się diwa. Górniak wówczas przyznała, że przeprowadziła z synem wiele rozmów, podczas których chciała mu przekazać, jak bardzo szkodliwe jest palenie. Dla Edyty ta kwestia jest niezwykle drażliwa, bowiem wokalistka od zawsze podtrzymywała, że jest największą przeciwniczką papierosów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Zabawa 2-latki przyprawiła rodziców o palpitację serca. Trzeba było bardzo zaryzykować, żeby jej pomóc
  4. Informacje Polsatu zwalają z nóg jak nigdy. Drastyczna zbrodnia na sąsiadce, powód najbardziej błahy jak się tylko da
  5. Edyta Górniak pokazała się topless. Fani twierdzą, że nie potrzeba im niczego więcej (ZDJĘCIA)
  6. Pradawny staropolski sposób na komary zwala z nóg. Przynosi piorunujące efekty
  7. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie może wysłać jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Źródło: jastrzabpost  
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News