Jaka naprawdę jest Edyta Górniak? Edward Miszczak zdradził kulisy współpracy z gwiazdą

Jaka naprawdę jest Edyta Górniak? Edward Miszczak zdradził kulisy współpracy z gwiazdą Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak znana jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań - często bez ogródek, ostro zwracała uwagę dziennikarzom czy reporterom, gdy zrobili coś, co ją zabolało. Wiele osób po dziś dzień pamięta scenę, gdy Edyta Górniak uderzyła Donatana za wybitnie chamskie zachowanie. Po takich sytuacjach wielu zadawało sobie pytanie "jaka Edyta Górniak jest naprawdę"? Na to pytanie odpowiedział Edward Miszczak - dyr. programowy TVN.

Edyta Górniak potrafi ostro i stanowczo zareagować, gdy ktoś zachowa się wobec niej niepoprawnie lub wręcz chamsko. Potrafiła zareagować nawet w sposób agresywny - jak podczas wspomnianej sceny, gdy gwiazda stanęła "na ściance" z Donatanem, a ten, jak twierdzą jego fani, jedynie nieopatrznie dotknął jej pupy. To jednak zdecydowanie nie spodobało się popularnej gwieździe, która spoliczkowała Donatana - nie zwracając uwagi na fakt, że wokół znajduje się masa fotoreporterów. Chwilę po tym zdarzeniu wybuchł skandal.

Tego typu sytuacje wiele mówią o temperamencie Edyty Górniak, która nie boi się reagować bardzo silnie emocjonalnie na sytuacje, które ją obrażają. Czy właśnie taka jest Edyta Górniak? O tym opowiedział Edward Miszczak.

Edyta Górniak - jaka jest naprawdę?

Obecnie Edyta Górniak, jak to zwykle jest w jej życiu, ma wiele obowiązków na głowie, więc jest wciąż bardzo aktywna zawodowo. Potwierdza to Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Jedną z rzeczy, która ostatnio zabiera czas popularnej wokalistce, jest nowy program TVN. Edyta Górniak będzie w nim pokazywała jak uczy się jeździć samochodem. Na koniec programu gwiazda przystąpi do egzaminu, którego wynik pozwoli jej uzyskać upragnione prawo jazdy - lub nie. Program ma szansę stać się więc hitem.

Edward Miszczak wielokrotnie miał do czynienia z Edytą Górniak, z którą obecnie także współpracuje właśnie we wspomnianym programie. Wyznał jaka Edyta Górniak jest prywatnie naprawdę.

 - (...) Poza tym [Edyta Górniak - przyp. red.] jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale - wyznał w rozmowie z dziennikarzami Vivy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt tak pięknie nie napisał o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same napływają do oczu
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Czy tak postrzegają wokalistkę także inni jej byli współpracownicy? Tego nie wiemy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News