Syn Edyty Górniak otrzyma wyjątkowy prezent za wysokie oceny na świadectwie. Tylko pozazdrościć!

Syn Edyty Górniak otrzyma wyjątkowy prezent za wysokie oceny na świadectwie. Tylko pozazdrościć! Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak niejednokrotnie przyznawała, że lubi nagradzać swojego syna Allana za dobre wyniki w nauce. Za każdą ocenę dawała chłopakowi daną kwotę, co motywowało go do dalszej pracy. Nastolatek właśnie ukończył pierwszy rok liceum i celebrytka nie ma zamiaru ukrywać swojej dumy. Tym razem postanowiła dać mu coś wyjątkowego.

Edyta Górniak może być dumna ze swojego syna. Allan kilka dni temu oficjalnie zakończył pierwszy rok edukacji w liceum wojskowym. Co więcej, przez cały ten czas, nastolatek mieszkał z dala od mamy, jednak mimo to szerokim łukiem omijał pokusy i nie zaniedbał swoich obowiązków. Dzięki temu osiągnął naprawdę wysokie wyniki w nauce. Edyta Górniak postanowiła wynagrodzić syna za te starania.

Edyta Górniak przygotowała prezent dla syna 

Kilka dni temu na Instagramie celebrytki mogliśmy zauważyć krótkie nagranie i zdjęcie z zakończenia roku szkolnego jej syna. Gwiazda pokusiła się również o krótki opis, w którym wyznała, że jest z niego niezwykle dumna. Jak możemy się dowiedzieć, Edyta chciała, by Allan poczuł się doceniony za dobre stopnie, mimo że w tym roku wcale od niego tego nie wymagała:

- Gdy Allan poszedł do klasy wojskowej, Edyta uznała, że najważniejsze będzie, by nauczył się samodzielności. Nie naciskała, by zbierał same dobre stopnie. Była ciekawa, jak sobie poradzi i czy przyniesie dobre świadectwo. Bardzo się ucieszyła, gdy na zakończeniu roku okazało się, że jej syn jest świetnym uczniem. Najlepsze oceny ma z chemii i edukacji dla bezpieczeństwa - wyznaje bliska osoba z otoczenia wokalistki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Allan w nagrodę pojedzie na wycieczkę do USA

Edyta Górniak nie zamierzała ukrywać faktu, ze syn miło ją zaskoczył, dlatego też jej zdaniem, zasługuje na odpowiednią nagrodę. Celebrytka zorganizowała wspólny wyjazd do USA. Gwiazda ma zamiar spędzić z synem trochę czasu i wspólnie zwiedzić Nowy Jork i Chicago.

Jak możemy się dowiedzieć, wycieczka zaplanowana jest na sierpień, jednak wokalistka nie ma zamiaru w tym czasie całkowicie rezygnować z pracy i ma w planach koncerty. Trzeba jednak przyznać, że takiego prezentu pozazdrościłaby niejedna osoba. Aż trudno sobie wyobrazić, co Allan dostanie od mamy, gdy zostanie absolwentem liceum. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Tragiczne informacje Polsatu. Kierowca bmw wbił się w rodzinę z dwójką dzieci, śmierć na miejscu
  4. Nastolatka chciała zrobić sobie selfie na plaży, nagle została brutalnie zaatakowana. Przerażające nagranie trafiło do sieci
  5. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku
  6. Kiedy to się skończy?! Mama zostawiła w rozgrzanym aucie malutkie dziecko, było o krok od tragedii

Źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News