Ależ afera się szykuje. Przyłapali Edytę Górniak

Ależ afera się szykuje. Przyłapali Edytę Górniak Źródło: instagram/edytagorniak

Edyta Górniak chciała to ukryć przed światem, jednak dziennikarze przyłapali ją na gorącym uczynku. Tak szokujące doniesienia, które coraz szczerzej obiegają media, mogą wywołać niemałą aferą.

Edyta Górniak od lat stara się znaleźć tego jednego jedynego, z którym spędzi resztę życia, ale dotychczas wszystkie związki kończyły się dla niej fiaskiem. Celebrytka każdą z relacji stara się zachować w tajemnicy, a przynajmniej do czasu aż upewni się, że to coś poważnego. Tym razem wokalistce nie udało się zbyt długo zatajać prawdy. Dziennikarze wyprzedzili ją o krok i jeszcze nim zdążyła podzielić się z fanami choć niewielkim smaczkiem, wszystko wyszło na jaw. 

Edyta Górniak przyłapana. Szykuje się afera 

Nowy program gwiazdy "May Way" emitowany w stacji TVN wzbudził spore emocje wśród widzów już po pierwszym odcinku. Gdy fani Edyty spostrzegli, że występujący w programie instruktor jest naprawdę przystojnym mężczyzną, zaczęli przypuszczać, że między nim a artystką może zrodzić się bliższa więź, dlatego postanowili zostać na dłużej przed telewizorami i bacznie obserwować dalszy rozwój wydarzeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ostatnie pogłoski wskazują na to, że fani rzeczywiście mieli dobrą intuicję. Górniak i instruktor rzeczywiście zbliżyli się do siebie. Potwierdzeniem tego mają być zdjęcia paparazzich, którzy przyłapali tę dwójkę razem i to w dość dwuznacznej sytuacji. Fotoreporterom Pudelka nie umknął fakt, że celebrytka postanowiła spędzić wieczór w towarzystwie niejakiego Dawida Zawadzkiego, zaczynając od imprezy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Na parkiecie nie szczędzili sobie bliskości, a nawet nieśmiałych pocałunków. Po kilku godzinach zabawy postanowili opuścić klub, a w drogę ruszyli jednym samochodem. Edyta Górniak już od długiego czasu nie figurowała u boku żadnego mężczyzny, dlatego fani nie mają wątpliwości, że ta spotyka się z instruktorem, czego jednak nie chciała obwieszczać jeszcze światu. Być może artystka przeczuwała, że gdy ich romans ujrzy światło dzienne może wywołać niemałe poruszenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Łączyła ją z Michałem Szpakiem wyjątkowa relacja. Jej śmierć go zrujnowała, ledwo się podniósł
  4. Trudno oderwać wzrok. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo w sieci
  5. Ale się porobiło. Decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka nadejdzie lada chwila?

Źródło: dziennik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News