Syn Edyty Górniak spali się ze wstydu? Mama zaczęła głośno opowiadać o jego życiu uczuciowym

Syn Edyty Górniak spali się ze wstydu? Mama zaczęła głośno opowiadać o jego życiu uczuciowym Źródło: instagram/edytagorniak/

Edyta Górniak należy do niewielkiego grona gwiazd, które o swoim życiu prywatnym mówią naprawdę wiele. Celebrytka chętnie zdradza ciekawostki ze sfery uczuciowej i - jak się teraz okazało - nie tylko swojej, ale również swojego syna. Allan może nie być zadowolony, że mama opowiedziała o czymś takim publicznie.

Edyta Górniak uwielbia chwalić się swoim pierworodnym, co pokazuje przy każdej możliwej okazji. Niemalże za każdym razem wokalistka podkreśla wszystkie zalety syna, jednak kilka miesięcy temu przekonaliśmy się, że nastolatek wcale nie jest takim aniołkiem.

Media huczały wręcz od plotek o tym, że przyłapano go na paleniu papierosów. Gdy jednak temat ucichł, pojawił się kolejny, który dał fanom Edyty prawdziwe pole do popisu w dyskusjach. Tym razem celebrytka zdradziła naprawdę wiele, opowiadając o życiu uczuciowym syna.  

Edyta Górniak jest przykładną mamą? Rozmowy o seksie są na porządku dziennym 

Trenerka "The Voice Kids" nieustannie pokazuje, że jest postępową i wyluzowaną mamą, choć stara się również kontrolować zachowania dorastającego wciąż Allana. Ogromny nacisk kładzie zwłaszcza na jego edukację - nie tylko szkolną, ale również domową, a dokładniej seksualną. W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że co jakiś czas stara się poruszać tę kwestię w rozmowach z synem, chcąc tym samym uświadomić go i pokazać, że może przyjść do niej z każdym problemem. Przyznaje, że boi się momentu, w której ktoś złamie mu serce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Chcę mu dać taką przestrzeń, że jeżeli ma pytania, być może będę mu mogła dać jakieś odpowiedzi. (...) Dla mnie, jako dla mamy najważniejszy jest ten aspekt emocjonalny, żeby ktoś nie złamał mu serca. Żeby dziewczyny nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo jest bardzo wrażliwy.Dla mnie, jako dla mamy najważniejszy jest ten aspekt emocjonalny, żeby ktoś nie złamał mu serca. Żeby dziewczyny nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo jest bardzo wrażliwy - powiedziała. 

Allan spali się ze wstydu. Mama opowiedziała o jego życiu uczuciowym 

Wokalistka posunęła się do naprawdę odważnych wyznań z życia syna i przyznała, że jej zdaniem, 15-latkowi mogła już wpaść w oko jakaś dziewczyna. Ujawniła, że chłopak zaczął pisać piosenki, które mogą zdradzać naprawdę wiele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

- Natomiast ma jakieś oczarowania, bo pisze utwory i puszcza mi je. (...) ięc myślę, że dzieje się coś w jego życiu w tej chwili. On wie, że może mi mówić o wszystkim, tak jak mi mówił o pierwszych pocałunkach, o pierwszym tańcu. Pozwalam mu odkrywać swoją dojrzałość i początkującą męskość - wyjawia.  

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania   
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: pudelek 

Następny artykuł