Okropny dramat Edyty Górniak, jest oddzielona od syna. Wszystko przez koronawirusa

Okropny dramat Edyty Górniak, jest oddzielona od syna. Wszystko przez koronawirusa Źródło: youtube TVN Style TVN Style

Edyta Górniak potwierdziła, że spełnia się dla niej obecnie najgorszy możliwy scenariusz. Wokalistka pozostaje odseparowana od swojego nastoletniego syna Alana i poinformowała fanów o podjętych decyzjach.

Edyta Górniak obecnie dzieli życie pomiędzy dwa kraje: Polskę oraz Stany Zjednoczone. Jej syn Alan natomiast uczy się w polskiej szkole, więc na co dzień to właśnie tutaj spędza swoje dni. Ich rodzina przechodzi teraz trudny czas.

Edyta Górniak potwierdziła najgorsze

Edyta Górniak przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam zastała ją światowa epidemia koronawirusa. W związku z nowymi regulacjami, jakie wprowadzane są przez kolejne kraje, plany gwiazdy musiały się niestety zmienić i jest ona tym zdruzgotana. To najgorszy scenariusz, jaki mógł się wydarzyć, a Edyta Górniak musi pogodzić się z tym, że najbliższy czas spędzi z dala od syna. Donald Trump w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa oraz gwałtownym wzrostem zachorowań na terenie Europy postanowił zawiesić na 30 dni przyloty ze Starego Kontynentu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mają codzienny kontakt, ale to za mało

Edyta Górniak bardzo tęskni za synem, który został pod opieką rodziny. I choć wie, że jest w dobrych rękach, to nadal jest to dla niej trudne. Najzwyczajniej w świecie tęskni za Alanem i chciałaby być z nim w tym niepewnym czasie. Przyjaciel zdradza w "Super Expressie", że Alan prosił mamę już wcześniej, aby została w Stanach i nie korzystała z lotnisk, ponieważ z powodu dużego przepływu ludzi bardzo łatwo przypadkiem zostać zakażonym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

30 dni zawieszonych lotów, ale może być dłużej

W praktyce samoloty z Europy ani nie przylatują ani nie wylatują w tamtym kierunku. Niestety, w okresie objętym nowymi przepisami wypadają święta Wielkanocne, podczas których Edyta Górniak nadal będzie musiała pozostać na terenie Stanów. To jest dla niej najprawdopodobniej największy cios, ponieważ rodzinny czas ceni sobie bardzo wysoko, a już teraz tęskni za synem, więc okres świąt spędzonych osobno nie będzie dla niej łatwy. Tego wyjazdu do USA wokalistka z pewnością nie będzie miło wspominać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarz z Kielc, który był zarażony koronawirusem popełnił samobójstwo. Przyczyną była prawdopodbobnie fala nienawiści z jaką się zmagał
  2. Nie żyje piłkarz Premier League. Miał zaledwie 35 lat
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Kasia Cichopek rozsierdziła wielu fanów. Runęła lawina bardzo nieładnych obelg w jej kierunku
  5. Bilans rośnie w szybkim tempie. Nowe przypadki koronawirusa w Polsce
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News