Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła

Edyta Górniak szczerze jak nigdy o prywatnej tragedii za kulisami festiwalu w Opolu. Wyznała z czym przesadziła Źródło: .

Edyta Górniak, choć bardzo tego chciała, nie mogła wystąpić na Festiwalu w Opolu tak, jak było to planowane. Zupełnie niespodziewanie jej stan zdrowia pogorszył się i ta trafiła do szpitala. Dopiero, gdy poczuła się lepiej, mogła wypowiedzieć się na temat tego, co działo się w ostatnich dniach.

Edyta Górniak postanowiła na forum publicznym odnieść się do ostatnich tragicznych wydarzeń. Piosenkarka zdecydowała się wyjaśnić kilka spraw i co więcej, zdradzić powód jej złego samopoczucia. Artystka zamieściła w mediach społecznościowych naprawdę poruszający wpis oraz zdradziła, że nie zamierza tracić czasu.  

Najpierw źle się poczuła, a później trafiła do szpitala 

Przypominamy, że w miniony piątek, Edyta Górniak miała wystąpić na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, jednak los pokrzyżował jej plany. Podczas próby do wieczornego koncertu, artystka źle się poczuła i natychmiast została przewieziona do szpitala. Tam wykonano jej szereg niezbędnych badań i jak się okazało, lekarze podejrzewali u niej zawał. 

Edyta Górniak o złym stanie zdrowia 

Piosenkarka dochodzi już do siebie po nieprzyjemnych przeżyciach i poczuła się na siłach, by odnieść się do całej sytuacji oraz... przeprosić swoich fanów. Na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym wyjawiła, że najprawdopodobniej przesadziła ze stresem, który wciąż napływał do niej z każdej strony i ta zupełnie się mu oddała - stąd nagłe osłabienie, Co więcej, Edyta postanowiła przeprosić swoich wielbicieli za to, że nie podołała zadaniu i nie mogła dla nich zaśpiewać. Mimo to podziękowała za okazane jej wsparcie.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację... Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości... To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy... - napisała. 

Ku zaskoczeniu jej obserwatorów zdradziła, że nie zamierza tracić czasu i jak najszybciej zregenerować swoje siły, by móc jeszcze wystąpić na Festiwalu. 

- Robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie. Przepraszam i Dziękuje całym sercem - dodała na sam koniec artystka. 

instagram/edytagorniak/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Ponad tysiąc interwencji strażaków, straty są kolosalne. TVN podał fatalny bilans nocnych nawałnic
  4. Dramatyczne wyznanie Doroty Szelągowskiej. Wyjawiła smutne kulisy opieki nad pierwszym dzieckiem
  5. Artystka wywołała ogrom emocji w Opolu. Oburzyła wielu sposobem upamiętnienia tragicznie zmarłego Wodeckiego
  6. Kobieta w panice postawiła służby na nogi, bała się wsiąść do samochodu. Powód? Ręce opadają

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News