Król i królowa na scenie. Edyta Górniak zachwyciła wszystkich, warto było czekać na jej niespodziankę

Król i królowa na scenie. Edyta Górniak zachwyciła wszystkich, warto było czekać na jej niespodziankę Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak po raz kolejny oczarowała publiczność sopockiego festiwalu. Jako królowa polskiej estrady zaprezentowała widowni zachwycającą niespodziankę. Fani artystki byli wniebowzięci.

Edyta Górniak jest bezapelacyjną diwą polskiej sceny muzycznej, która od lat kochana jest przez rzeszę ludzi, a każdy jej występ spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Tym razem również zachwyciła wszystkich. Szczególnie do gustu fanów przypadła jednak wyjątkowa niespodzianka, którą wokalistka przygotowała na tę okazję.

Edyta Górniak zaczarowała publiczność w Sopocie 

Edyta Górniak jest jedną z gwiazd, które w tym roku wystąpiły na prestiżowym festiwalu Top of the Top w Sopocie. Artystka jak zawsze przygotowała spektakularne show i podbiła serca zgromadzonych ludzi niesamowitymi zdolnościami wokalnymi. 

Wiernych fanów obecnych w słynnej Operze Leśnej czekała również niespodzianka. Edyta Górniak postanowiła nagrodzić ich czymś wyjątkowym i podzieliła się z nimi swoją najnowszą piosenką. Dla wielu osób był to najlepszy moment całej imprezy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Król i Królowa 

Wokalistka zawsze mówi o Sopocie, jako o swoim drugim domu. W końcu gościła podczas festiwalu wielokrotnie podczas swojej kariery i za każdym razem jej występy były świetnie przyjmowane przez publiczność Opery Leśnej. 

Tym razem diwa postanowiła zrobić wszystkim niespodziankę i zaprezentować swój nowy singiel w wersji na żywo. Piosenka nosi tytuł "Król" i będzie promować najnowsze wydawnictwo wokalistki. Próby artystki były objęte tajemnicą a podczas show reżyser całego przedsięwzięcia poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów komórkowych i  zabronił nagrywania tego występu.

Górniak z wrażenia pod koniec piosenki zapomniała tekstu, za co później przepraszała, ale według słuchaczy występ mimo to był fenomenalny. Pod adresem nowego singla posypała się lawina pozytywnych komentarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1.Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"
2.Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Później na scenie dołączył do wokalistki Gromee, z którym wykonała nowe wersje przebojów "Sweet dreams" i "One and one". Królowa po raz kolejny zaprezentowała się od swojej najlepszej strony wokalnej, a niespodzianka w postaci nowej piosenki, była wisienką na torcie, jeżeli chodzi o sopocki występ. 

 

  1.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu