Wielkie zamieszanie przed festiwalem w Sopocie. W centrum Edyta Górniak, wyprosiła wszystkich z Opery

Wielkie zamieszanie przed festiwalem w Sopocie. W centrum Edyta Górniak, wyprosiła wszystkich z Opery Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak wyprosiła wszystkich z Opery Leśnej, co zszokowało nawet jej licznie zebranych pod sceną fanów. Po chwili na estradę wszedł kierownik, który poprosił o wyłączenie telefonów i kategorycznie zabronił nagrywania koncertu artystki.

Edyta Górniak poprosiła wszystkich o opuszczenie Opery Leśnej, która po chwili stała się zupełnie opustoszała. Chciała w samotności odbyć próbę przed jutrzejszym koncertem, w trakcie którego zamierza zaprezentować swój najnowszy singiel. Ten, jak twierdzą niektórzy, może wkrótce stać się wielkim hitem.

Edyta Górniak wyprosiła wszystkich z Opery Leśnej. Dlaczego?

Edyta Górniak znana jest ze swoich dość kontrowersyjnych zachowań. Wszyscy pamiętają jej oryginalny wykon hymnu podczas Mundialu w 2002 roku, a także oburzenie, gdy pewien znany redaktor nazwał ją "celebrytką" (co w słowniku wokalistki jest określeniem pejoratywnym).

Edyta Górniak dzisiaj po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. Tym razem chodzi o jej zachowanie podczas próby do jutrzejszego koncertu na festiwalu "Top of the top" organizowanym przez stację TVN. Edyta Górniak, jak twierdzi Fakt, wyprosiła gapiów z Opery Leśnej, co zresztą widać na krótkim filmie. Widownia dosłownie świeciła pustkami.

Kilka osób pozostało jednak w Operze Leśnej. Jak twierdzą internauci - byli to wierni fani, którzy koniecznie chcieli jako pierwsi zobaczyć wykonanie jej nowego singla. Osoby te zostały jednak poinformowane przez kierownika sceny, że nie wolno im niczego nagrywać.

 - (...) Bardzo, bardzo proszę o to, aby wszyscy (...) nie nagrywali. (...) Chowamy wszystko co mamy, nie rejestrujemy niczego - stanowczo informuje kierownik sceny publiczność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną 

Jak twierdzi Fakt - najprawdopodobniej bano się o to, że singiel, który po raz pierwszy ma zostać wykonany przez Edytę Górniak jutro, podczas festiwalu "Top of the top", zostanie nagrany przez kogoś z publiczności i udostępniony w sieci. To bardzo skutecznie mogłoby pozbawić TVN znacznej części potencjalnych widzów, którzy zgromadzą się przed telewizorami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  2. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News