Edyta Górniak skrytykowana przez Szumowskiego
instagram.com edytagorniak
Weronika Wasiak - 13 Maja 2020

Zapytali Szumowskiego o Górniak. Nie wytrzymał, szybko wypalił, co myśli na jej temat

Edyta Górniak dość otwarcie wypowiedziała się w ostatnim czasie w sprawie epidemii koronawirusa. Słowa celebrytki wywołały ogromne poruszenie w opinii publicznej i szybciej niż ktokolwiek się spodziewał, a już na pewno sama zainteresowana, jej wypowiedź znalazła się pod odstrzałem ekspertów.

Edyta Górniak nie znika ostatnio z nagłówków tabloidów, a wszystko za sprawą zaledwie kilku zdań, z którymi postanowiła zwrócić się do wszystkich swoich obserwatorów. Wokalistka podzieliła się dość odważną teorią na temat epidemii, a także przyznała, że woli "zejść z tego świata" niż dać się zaszczepić przeciwko COVID-19. Nie trzeba było długo czekać, by w mediach wybuchła burza, a artystkę zalała fala krytyki. Tym razem o komentarz pokusił się sam minister zdrowia.

imgwIMGW wydaje kolejne ostrzeżenia, chodzi o konkretne województwa. Lepiej uważaćCzytaj dalej

Edyta Górniak pod ostrzałem opinii publicznej. Łukasz Szumowski nie wytrzymał

W jednym z ostatnich wywiadów artystka wprost przyznała, że zarówno ona, jak i jej syn, nie zamierzają dać się zaczepić, gdy rzeczywiście naukowcom uda się wynaleźć szczepionkę przeciwko COVID-19.

- Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają (...) Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam - grzmiała w wywiadzie dla portalu Wrealu24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Internauci szybko ruszyli do komentowania kontrowersyjnych wniosków Górniak. Na łamach Radia Zet o wypowiedź artystki został zapytany również Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, który podobnie jak wokalistka, nie przebierał w słowach.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia

2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki

- Ja rozumiem, że pani Edyta sprawdza na przykład, z czego są zrobione pastylki, antybiotyk, jak łyka. Szczepionka to jedna z form leku. Tak samo, jak jako ludzie nie wiemy i nie jesteśmy w stanie sprawdzić pastylki, tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczepionki. Po to jest Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, gdzie wszystkie badania są składane, sprawdzane jest, jak te leki były przygotowywane, jaki jest skład substancji, od tego są eksperci - mówił Szumowski. - Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam - skwitował na koniec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, która potrafi zmienić życie w koszmar. Zmaga się z nią aż 2 miliony Polek
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Ciężko oderwać wzrok od jego filmów, zgarnęły wiele nagród. Niestety, nie żyje wybitny Polak
  4. 4000 złotych dla konkretnej grupy Polaków. Wpłynęła oficjalna propozycja
  5. Wystarczyło jedno zdjęcie Agaty Dudy. Burza w sieci
  6. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu

Znaki zodiaku, które są bratnimi duszamiZnaki zodiaku, które są bratnimi duszami. Ich małżeństwa są niezniszczalneCzytaj dalej

Źródło: plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News