Wydało się, Górniak chciała pracować w sanepidzie. Wiadomo dlaczego, powód zdumiewa

Wydało się, Górniak chciała pracować w sanepidzie. Wiadomo dlaczego, powód zdumiewa Źródło: East News TRICOLORS

Edyta Górniak kolejny raz swoją wypowiedzią zwróciła na siebie uwagę wielu fanów. Gwiazda przyznała, że kiedyś chciała pracować w sanepidzie. Zdradziła również powód, jednak trudno traktować go zupełnie poważnie. Nie jest to pierwszy komentarz piosenkarki w trakcie pandemii, który wywołuje mieszane uczucia. O wyznaniu Górniak poinformował serwis Radio Zet.

Edyta Górniak niedawno zdradziła tajemnicę dotyczącą planów, jakie miała w przeszłości. Piosenkarka przyznała, że kiedyś chciała pracować w sanepidzie. Była o tym przekonana przede wszystkim z jednego powodu. Prawdopodobnie większość jej fanów nie miała o tym pojęcia. Wiele osób może się zdziwić.

Już nie po raz pierwszy Edyta Górniak wywołuje szok swoimi wypowiedziami. Niedawno "diwa polskiej piosenki" zasugerowała, że nie przyjęłaby szczepionki na koronawirusa. W mediach społecznościowych apelowała o spokój, uważając, że ktoś zarabia na sianiu paniki. Przez pewien czas gwiazda była też oddzielona od swojego syna przez pandemię. Teraz na łamach portalu Radio Zet pojawiła się informacja, że kiedyś chciała pracować w sanepidzie.

Edyta Górniak mogłaby pracować w sanepidzie

Edyta Górniak uznała, że zamiłowanie do czystości wystarczyłoby, żeby pracować w sanepidzie. Gwiazda przyznała, że zwraca ogromną uwagę na czystość oraz higienę osobistą. Te zaskakujące słowa padły podczas rozmowy z portalem wRealu24. Piosenkarka ujawniła, że czystość jest jej obsesją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie wiem, czy to zabawne, czy przerażające. Kiedyś chciałam pracować w sanepidzie. Dlatego, że ja mam fisia na punkcie czystości. Jak już sprzątam, to tak sprzątam, że można jeść z podłogi - cytuje słowa Edyty Górniak Radio Zet. - Moja scena raczej zawsze jest czysta, a jak się zdarzy, że ktoś zapomniał czegoś ze sceny i widzę to w świetle pierwszych reflektorów, które rozpoczynają koncert, to podnosi mi się ciśnienie masakrycznie. Dlatego kiedyś się śmiałam, że mogłabym pracować w sanepidzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioł uderzył z dużą mocą w polską miejscowość, okropne zniszczenia. "Prawdopodobnie trąba powietrzna"

2. Koronawirus w Polsce. Część Polaków zostanie poddana dochodzeniu, służby chcą wykryć ognisko zakażeń

Trudno zgadnąć, czy Edyta Górniak mówiła zupełnie poważnie, biorąc pod uwagę fakt, że praca w sanepidzie polega na czymś więcej, niż dbanie o czystość. Ale piosenkarka na pewno o tym wie. Niedawno wspominaliśmy również wypowiedź Górniak o noszeniu maseczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka gwiazda Królowych Życia wykonała test na koronawirusa. Znamy wyniki
  2. Nie żyje wielka postać polskiego sportu. Medalista olimpiady był ulubieńcem kibiców
  3. Pielęgniarka założyła maseczkę ochronną, nagle poczuła straszny ból. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw
  4. Kiedy otwarcie kin i teatrów? Jest oficjalne stanowisko wicepremiera, nie ma powodów do radości
  5. Zagadka przerasta niemal wszystkich. Trzeba ułożyć kwadrat, przekładając tylko 1 zapałkę
  6. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News