Edyta Górniak dramat relacja na żywo
Instagram edytagorniak
Joanna Szwalikowska - 11 Listopada 2020

Edyta Górniak została mocno skrzywdzona. Zalała się łzami w relacji na żywo, nikt nie miał pojęcia o dramacie

Edyta Górniak w relacji na żywo cała zalała się łzami. Zdecydowała się zdradzić prawdę na temat dramatu, który ją spotkał. Nikt nie miał pojęcia, że było tak źle.

Edyta Górniak z końcem 2019 roku schudła aż 10 kilogramów. Jak się okazało, wszystko było powodem dramatu, który ją spotkał. W relacji na żywo opowiedziała widzom o tym, co się stało. Nie była w stanie powstrzymać łez.

Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaZacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Edyta Górniak przeżyła dramat. W relacji na żywo nie była w stanie powstrzymać łez

Podczas nocy sylwestrowej 2019/2020 Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które dały koncert z okazji tego wydarzenia. Gdy wyszła na scenę, widzowie nie byli w stanie uwierzyć własnym oczom. Była wychudzona do tego stopnia, że wyglądała niczym cień samej siebie.

Osoba z otoczenia wokalistki w rozmowie z "Jastrząb Post" zdradziła, że pod koniec 2019 roku Edyta Górniak schudła aż 10 kilogramów. W tamtym czasie gwiazda miała sporo na głowie - dużo koncertowała, a także nagrywała program "My Way". Jej utratę wagi tłumaczono więc nadmiarem obowiązków. Jak się jednak okazało, prawdziwym powodem była nieszczęśliwa miłość.

Edyta Górniak w ostatnim czasie nagrała pożegnalnego live'a na Instagramie, gdzie zdecydowała się zdradzić, iż ostatnie tygodnie zeszłego roku miała spędzić u boku nowego partnera. Jej związek owiany był wówczas tajemnicą. Gwiazda nie zdradziła, że była zakochana, ani że po rozstaniu z Mateuszem pojawił się nowy obiekt jej miłości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

O bolesnym rozstaniu zdecydowała się opowiedzieć dopiero kilka dni temu. Jak się okazało, związek ten kosztował ją bardzo dużo emocji, bardzo przeżyła jego zakończenie. Jak przyznała, została bardzo skrzywdzona.

- Już wróciłam do wagi, wyglądam chyba okej, w miarę zdrowo. Ale rzeczywiście w zeszłym roku straciłam nagle 10 kilogramów. Dlatego nagle, że zostałam bardzo, bardzo mocno skrzywdzona. Nie była to dieta, pracowałam bardzo intensywnie, a w międzyczasie zostałam bardzo skrzywdzona przez mężczyznę, z którym się spotykałam, i to się odbiło na moim zdrowiu w taki między innymi sposób, że spadły mi kilogramy, że stałam się takim szkieletem ledwo chodzącym i niedobrze się czułam z tym - opowiadała gwiazda.

Piosenkarka nie zdecydowała się jednak ujawnić tożsamości mężczyzny, który tak bardzo ją zranił. Aby nie przywoływać dłużej bardzo przykrych wspomnień, zdecydowała się przejść do rozmowy na inny temat. Ze łzami w oczach opowiadała o tym, dlaczego decyduje się na zamknięcie konta na Instagramie.

- Wszystko robię od rana do wieczora dla was. Teraz potrzebuję czasu dla siebie. Instagram będzie w rękach mojej asystentki - mówiła.

Dzisiaj grzeje:

1. Do późnych godzin tłumy stały i skandowały pod kurią. Domagały się sprawiedliwości, chodzi o kardynała Dziwisza

2. Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Fani wstrząśnięci, właśnie przegrała w sądzie, ojciec dalej kontroluje jej życie

3. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy

Podczas rozmowy z fanami przekazała również informację o innym rozstaniu. Niestety, po 11 latach współpracy drogi jej oraz Marcina Wieczorka rozeszły się. Mężczyzna od lat był jej menadżerem.

Życzę mu jak najlepiej. Jest moim młodszym bratem. Pozostaję mu życzliwa, mam nadzieję, że ze wzajemnością. Natomiast dwa miesiące temu zakończyłam współpracę z nim. Nie dawałam żadnych komunikatów, aż do tego momentu - zdradziła Edyta Górniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  2. Wielkie starcie kiboli z policją na Marszu Niepodległości. Płonęły flagi, w ruch poszedł gaz (WIDEO)
  3. Wykryto nieprawidłowości w intratnym interesie Tadeusza Rydzyka, w akcji prokuratura. Reakcja służb jest zaskakująca
  4. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  5. Grób legendy TVP doszczętnie zniszczony, trudno znaleźć go na cmentarzu. Bardzo przykry widok
  6. Zuchwałe oszustwo na karty SIM. Można stracić mnóstwo pieniędzy
  7. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News