Edyta Górniak odwołała koncert bo bała się o swoje życie. W uzasadnieniu powołała się na Adamowicza

Edyta Górniak odwołała koncert bo bała się o swoje życie. W uzasadnieniu powołała się na Adamowicza Źródło: Flickr/Daniel Kruczynski

Edyta Górniak jest znana z tego, że w swoim życiu zawodowym dąży do perfekcji. Jeżeli warunki koncertowe nie spełniają jej oczekiwań, artystka nie ma oporów przed krytykowaniem złej organizacji. Tym razem polska wokalistka odwołała koncert z innych powodów.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, która na każdym swoim koncercie zbiera ogromne tłumy fanów. Artystka, jako perfekcjonistka, oczekuje od organizatorów koncertu określonych warunków, a jeżeli nie zostaną one spełnione, nie jest zadowolona. Ostatnio Górniak zdecydowała się odwołać wcześniej zaplanowany koncert, a wszystko przez troskę o swoje bezpieczeństwo. 

Edyta Górniak odwołała koncert

Edyta Górniak uznawana jest za wielką divę polskiej sceny. Znana jest ze swoich ekscentrycznych zachowań i wiele osób posądza ją o celebryckie fanaberie. Jedno jest jednak pewne - gdy chodzi o koncerty, wokalistka jest perfekcjonistką. Z tego powodu zawsze oczekuje odpowiednich warunków koncertowych oraz spełnienia wszelkich standardów

Ostatnio Edyta Górniak odwołała jeden z zaplanowanych koncertów. Powodem było niedopatrzenie pod względem organizacyjnym. Fani nie kryli rozczarowania z tym związanego, jednak gwiazda bała się o swoje życie. W grę wchodziły bardzo poważne uchybienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Górniak bała się o swoje życie

Koncert miał się odbyć w sobotę 8 czerwca w Czarnkowie. Był bardzo oczekiwanym wydarzeniem, na które sprzedało się mnóstwo biletów. W ostatniej chwili podjęta została decyzja o odwołaniu tego występu. Powodem miało być  niespełnienie wymogów BHP, jeżeli chodzi o organizację imprez masowych.

-Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego z wymogów regulaminu BHP. Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce - czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane na Facebooku wokalistki. 

Głównym powodem odwołania tej imprezy, było to, że Edyta Górniak obawiała się o swoje życie. Pod koniec facebookowego oświadczenia pojawia się wyjaśnienie, że w związku ze styczniowymi doświadczeniami, należy szczególnie dbać o wspólne bezpieczeństwo.

Jest to bezpośrednie odniesienie do tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w Gdańsku tego roku, kiedy to nożownik zaatakował prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Sama wokalistka również zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. 

-Poprzez wzgląd na bezpieczeństwo moich gości, a także współpracowników i moje własne, nie podjęłam ryzyka odpowiedzialności za to spotkanie. Ponieważ wychodząc na scenę, wyraziłaby tym samym, że na wszelkie ryzyko świadomie się zgadzam"- wytłumaczyła Edyta Górniak. 

Fani z jednej strony nie kryją rozczarowania, ale z drugiej rozumieją decyzję wokalistki. Liczą na kolejne występy w Wielkopolsce, a także na to, że tym razem organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo zaplanowanej imprezy. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  4. Duchowny zadziwił wiernych: "Można być gejem i wieść życie dobrego księdza"
  5. Chłodzisz się w swoim samochodzie? Uważaj, możesz dostać mandat!
  6. Przy kieliszku wpadli na pomysł podrobienia banknotów. Teraz grozi im 25 lat więzienia

Źródło: Interia 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu