Górniak miała nadzieję, że to był ostatni raz. Niestety jej syn złamał dane jej słowo i na pewno dostanie nauczkę

Górniak miała nadzieję, że to był ostatni raz. Niestety jej syn złamał dane jej słowo i na pewno dostanie nauczkę Źródło: Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak już raz musiała się wstydzić za swojego 15-letniego syna, którego paparazzi przyłapali w haniebnej sytuacji. Allan Krupa obiecywał matce, że to ostatni raz, teraz jednak złamał słowo.

Edyta Górniak podobno zrobiła swojemu synowi niemałą awanturę, kiedy przyłapała go na paleniu papierosów. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w Sopocie, kiedy na swoich urodzinach nieskrępowany niczym nastolatek wyszedł z lokalu przy gościach i zaczął palić papierosa. O ile wśród znajomych mama nie chciała go strofować, to w hotelu nie omieszkała go za to skarcić. Miał to być ostatni raz, okazuje się jednak, że Allan złamał słowo dane matce. 

Edyta Górniak będzie musiała po raz kolejny ukarać syna

Allan Krupa przyznał, że kiedy po raz pierwszy przyłapano go z papierosem, to mama długo nie dawała mu spokoju. Edyta Górniak publicznie zagroziła, że jeśli dalej będzie palił to znowu u niej zamieszka i będzie musiał codziennie pokonywać trasę 70 kilometrów do szkoły.

- Mama wystarczająco suszyła mi głowę, za ten urodzinowy parowóz - skomentował głośną w mediach sprawę.

15-latek obiecał mamie, że do 18-stego roku życia więcej nie tknie papierosów. Niestety, swojej obietnicy nie dotrzymał. Fotoreporterzy znów przyłapali go, jak spacerował po Warszawie, racząc się tytoniem.

Edyta Górniak zapowiada kolejne konsekwencje dla swojego syna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podaje źródło, które jest blisko wokalistki, kiedy ta dowiedziała się, że jej syn znowu pali, miała powiedzieć "zatłukę go". Matka nie chce, żeby Allan wpadł w nałóg.

- Zrobi wszystko, by Allan żył zdrowo i nie popadł w żaden nałóg - powiedziała gwiazda.

Kara, jaką zastosowała dla swojego syna, jest dosyć nietypowa, bo zabrała go ze sobą do USA, gdzie w sierpniu zagra kilka koncertów. Ma to na celu zwiększenie kontroli rodzicielskiej - będąc pod okiem wokalistki, nie będzie miał nawet chwili, żeby zapalić papierosa. Wakacje spędzone tylko z mamą, a nie z przyjaciółmi w Polsce, z pewnością będą nauczką dla Allana. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”
  4. Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowej życia z kliniki w sieci
  5. Przełomowa wskazówka ws. zaginionej córki pracownika Watykanu. „Sprawdźcie grób z aniołem”, w tle Jan Paweł II
  6. Z północy Europy płynie do Polski kolejna fala. Wyjątkowo paskudna prognoza pogody w TVN zniszczy plany wielu Polaków

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News