Edyta Górniak kupiła 15-letniemu synowi mieszkanie. Chce go w ten sposób nauczyć odpowiedzialności

Edyta Górniak kupiła 15-letniemu synowi mieszkanie. Chce go w ten sposób nauczyć odpowiedzialności Źródło: TVP. VOD

Edyta Górniak postanowiła zainwestować w swojego syna. Słynna diwa muzyki pop zdecydowała się na zakup nieruchomości dla swojego dziecka. Według gwiazdy, samodzielne zamieszkanie Alana w Warszawie nauczy nastolatka odpowiedzialności.

Edyta Górniak postanowiła zająć się swoim synem, mimo że piosenkarka rozdziela swoje życie na Los Angeles i Warszawę, a jej syn uczy się w szkole wojskowej, to ich relacje są bardzo bliskie. Gwiazda, jak na dobrą mamę przystało chce nauczyć teraz swojego syna odpowiedzialności, a kupno własnego lokum w Warszawie mogłoby być dla Alana cenną lekcją i pokazać mu, jak w praktyce wygląda dorosłe życie.

Edyta Górniak wykosztowała się dla Alana. Zakup mieszkania startem w dorosłość

Alan, syn Edyty Górniak co prawda nie zamierza powielać jej drogi zawodowej swojej matki i chce skupić się na karierze wojskowego, ale jego matka ma względem niego zupełnie inne plany. Według niej, mieszkanie w Warszawie może otworzyć chłopca na zupełnie inne horyzonty, pokazać mu wielkie możliwości wynikające z mieszkania w stolicy, a także nauczyć samodzielnego życia.

Chociaż mieszkanie jest już faktycznie kupione, to jak na razie nastolatek nie otrzyma jeszcze kluczy do drzwi wejściowych apartamentu.

- Allan jeszcze nie będzie mieszkał sam, mieszka na razie w internacie 100 kilometrów od Warszawy, gdzie chodzi do szkoły. Edyta kupuje mu teraz mieszkanie i da mu w prezencie jako niespodziankę, ale dopiero, gdy uzna, że będzie na to gotowy - zdradza przyjaciel byłej uczestniczki Eurowizji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warszawa uczy odpowiedzialności

Górniak, nauczona swoim życiowym doświadczeniem wie, że mieszkanie w stolicy może pomóc i nauczyć odpowiednich wzorców, które mogą zaprocentować w dorosłym życiu. Zdaniem przyjaciela piosenkarki, matka chce, aby jej syn sam w jak najmłodszym wieku odczul czym jest prawdziwe życie z dala od pomocy bliskich.

- Jest to inwestycja, żeby Allan miał dobry start, będzie myślał o studiach. Edyta od 16. roku życia żyła na własny rachunek, przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła pracę w Teatrze Buffo. Zamieszkała sama w Warszawie i wie, że to jest najlepsza lekcja odpowiedzialności - mówi anonimowy informator Pudelka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News