Edyta Górniak grozi znanemu muzykowi. Twierdzi, że ma na niego kwity

Edyta Górniak grozi znanemu muzykowi. Twierdzi, że ma na niego kwity Źródło: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górnik grozi popularnemu muzykowi. Współpracowała z nim przy jednym ze swoich hitów. Artystka twierdzi, że ma na niego kwity w postaci seksistowskich wiadomości, które wysyłał do niej, gdy współpracowali ze sobą w 2017 roku. Ich treść jest ponoć skandaliczna.

Edyta Górnik powiedziała prawdę o jednym z czołowych polskich producentów. Gwiazda twierdzi, że muzyk nie ma za grosz szacunku do kobiet, jest seksistą i mizoginem. Wyznała w wywiadzie dla tabloidu, że dysponuje otrzymanymi od niego przykrymi wiadomościami, które pokazują o nim całą, gorzką i nieznaną fanom prawdę. Gdyby chciała, mogłaby w każdej chwili na zawsze zniszczyć jego wizerunek.

Edyta Górnik gdyby chciała, mogłaby zepsuć opinię znanego muzyka

Edyta Górniak współpracowała razem z Donatanem przy tworzeniu jednego z hitów pt. "Andromeda", który na platformie YouTube ma obecnie niemal 5 mln wyświetleń. Hit bardzo spodobał się fanom, ale Edyta Górniak nie chce go już śpiewać. Nie usłyszymy go więc podczas koncertów na żywo. Nic dziwnego - jak wyznała w rozmowie z FAKT24 utwór ten kojarzy jej się z bardzo nieprzyjemnymi sytuacjami. Artystka gorzko przekonała się kim jest Donatan.

 - On nie szanuje kobiet. (…) On jest bardzo bezpośredni w komplementowaniu kobiet. Być może są takie kobiety, które to bardzo lubią, natomiast ja nie jestem do tego przyzwyczajona - mówi artystka.

Po zakończeniu produkcji nowego utworu Edyta Górniak, która współpracę z Donatanem traktowała czysto biznesowo, postanowiła po prostu zerwać kontakt z producentem. To jednak bardzo mu się nie spodobało. Jak wynika z relacji artystki z tamtej sytuacji - Donatan po prostu liczył na "coś więcej".

 - Bardzo źle przyjął to, że nie chciałam mu dać swojego numeru telefonu, nawet gdy już skończyliśmy ten utwór. Był wręcz obrażony, że "jak to, ja ci dałem utwór, a ty mi nie dasz numeru telefonu" - powiedziała Edyta Górniak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

Jak się okazuje Donatan nie potraktował poważnie odmowy Edyty Górniak. Dalej próbował zaskarbić sobie jej sympatię. Nie miał kontaktu telefonicznego do artystki, więc naprzykrzał się jej na Instagramie.

- Mimo tego, że mu nie dałam, na Instagramie, przez wiadomości prywatne pisał takie rzeczy, że gdybym to opublikowała, to byłby spalony. Nie zrobię tego, bo sam dał przykład swoją postawą, co myśli o kobietach i jak się do nich odnosi - mówi wstrząśnięta i zniesmaczona Edyta Górniak.

Od tej strony fani nie znali Donatana. Gdyby wiadomości opublikowane przez Edytę Górniak ujrzały światło dzienne fani z pewnością wściekli by się na muzyka.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
    2.  Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
    3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
    4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
    5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Vogule Poland

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News