Edyta Górniak zaszalała z prezentem dla syna. Wielu nie stać na podobny gest

Edyta Górniak zaszalała z prezentem dla syna. Wielu nie stać na podobny gest Źródło: Pixabay.com/

Edyta Górniak zdecydowała się na bardzo odważny krok. Media komentują jej nadzwyczaj szczodry gest, którego z pewnością nie spodziewał się syn popularnej gwiazdy. Prezent musiał sprawić mu dużo szczęścia.

Edyta Górniak podarowała Allanowi prezent, który z pewnością wywołał u niego wiele pozytywnych emocji. Najwyraźniej gwiazda nie zamierza oszczędzać na swoim dziecku, co właśnie udowodniła. Informacja ta pojawiła się na łamach "Faktu". Jak dowiadujemy się z gazety, Edyta Górniak zdecydowała się na hojny prezent, który podarowała Allanowi. Kupiła mu piękne mieszkanie.

Edyta Górniak podarowała synowi wymarzony prezent. Kosztował fortunę

 - Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum - wyznał  anonimowyinformator z otoczenia gwiazdy.

Allan jest coraz starszy, a co za tym idzie, ma coraz większe potrzeby. Najwyraźniej Górniak stwierdziła, że to odpowiedni moment, aby sprezentować synowi własne mieszkanie. Własne lokum to także marzenie wielu młodych ludzi, którzy pragną zrobić domówkę dla znajomych, niczym w amerykańskich filmach, gdzie pod nieobecność rodziców organizowane są niezapomniane imprezy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak donosi "Pudelek" Allan nie należy jednak do tak nierozsądnych chłopaków i z pewnością tego typu sytuacji nie będzie wykorzystywał lekkomyślnie. Jest odpowiedzialny i dobrze wychowany, o co postarała się Edyta Górniak. Nie zmienia to jednak faktu, że Allan ma w końcu tylko 15 lat, a więc wiek, w którym często popełnia się błędy. Ostatnio media doniosły o sytuacji, gdy Allan został przyłapany przez swoją mamę na paleniu papierosów. Wtedy zmuszona była zainterweniować. Przeprowadziła z nim poważną rozmowę, która prawdopodobnie poskutkowała. Znajomi Edyty Górniak donoszą, że Allan przestał już palić. Miejmy nadzieję, że Allan z szacunkiem i odpowiedzialnością potraktuje prezent, jaki mama mu podarowała.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  4. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  5. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  6. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu