Fatalne doniesienia o Edycie Górniak. Potężna eksplozja zaskoczyła ją w nocy

Fatalne doniesienia o Edycie Górniak. Potężna eksplozja zaskoczyła ją w nocy Źródło: .

Edyta Górniak na długo zapamięta to, co wydarzyło się w nocy. Potężna eksplozja, jaka miała miejsce na drodze, całkowicie ją zaskoczyła. Wiadomo już, co się działo.

Edyta Górniak znalazła się w samym centrum dramatycznych wydarzeń. Tę noc gwiazda zapamięta na długo. Polska wokalistka przeżyła ciężkie chwile. 

Edyta Górniak była w samym centrum wydarzeń

Edyta Górniak jechała dzisiaj w nocy na drodze ekspresowej S7 z Krakowa do Warszawy, gdzie doszło do wyjątkowo groźnego wypadku. Jak się okazuje, tir, który jechał kilka metrów przed samochodem piosenkarki, nagle eksplodował. Z oficjalnych ustaleń biegłych wynika, że tri stanął w płomieniach ze względu na nieszczelny bak. Podczas wypadku nikomu nie stało się nic poważnego. Zarówno kierowca tira jaki i kierowcy samochodów znajdujących się na drodze uszli bez żadnego szwanku.

- Edyta na własne oczy widziała całą akcję. Jak tylko usłyszała ogromny trzask, kazała swojemu szoferowi się zatrzymać. Po raz kolejny przydały jej się umiejętności, które nabyła w programie TVN-u - przekazał informator portalu Pomponik, który przypomniał, że Edyta Górniak uczyła się jeździć w programie "My way", emitowanym w stacji TVN. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Edyta Górniak wezwała służby ratunkowe

Edyta Górniak po eksplozji, jako pierwsza miała chwycić za telefon, by na miejsce wezwać służby ratunkowe. Jak wiadomo, policja i karetka pogotowia pilnie pojawiły się na miejscu zdarzenia. 

- Zachowała zimną krew i od razu złapała za telefon, aby wezwać służby ratunkowe, które przyjechały błyskawicznie. Kierowca ciężarówki przez dłuższą chwilę był w szoku, jednak wyszedł z tej tragedii cały i zdrowy - dodał informator portalu Pomponik. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
2. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Jak udało się ustalić informatorowi portalu Pomponik, Edyta Górniak poczekała do końca akcji ratunkowej i odjechała w stronę Warszawy. Gwiazda dziś w południe bierze udział w ważnym nagraniu w studiu w stolicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku
  3. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  4. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  5. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  6. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News