Edyta Górniak przyznała, że jest gotowa na śmierć. Fani zaniepokojeni

Edyta Górniak przyznała, że jest gotowa na śmierć. Fani zaniepokojeni Źródło: TRICOLORS/East News

Edyta Górniak kolejny raz zaskakuje swoim wyznaniem. Tym razem znana polska piosenkarka przyznała, że jest całkowicie gotowa na śmierć. Niepokojący wpis przeraził jej fanów, którzy zastanawiają się, co dzieje się z ich ulubioną artystką. Słowa zamieszczone w mediach społecznościowych mogą szokować.

Edyta Górniak znowu podzieliła się nietypową wypowiedzią w mediach społecznościowych. Gwiazda tym razem nie podejmowała tematu szczepienia i zdrowia. Nie wdawała się także w polemikę z ministrem zdrowia. Jednak poruszony przez nią temat wzbudził wielki niepokój fanów. 

Edyta Górniak w mediach społecznościowych

Edyta Górniak jest gwiazdą, która bez większych ogródek opowiada w sieci o swoich przemyśleniach. Jej fani często mogą poczytać o więzi, jaka łączy ją z bogiem. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, jak ważna jest dla niej wiara. W jednym z wywiadów podzieliła się swoim odczuciem na temat modlitwy. Ten czas jest dla niej najważniejszym momentem. 

Zdarza się także, że tematy religijne poruszane są przez piosenkarkę na Instagramie. Jednak Edyta Górniak coraz częściej komentuje bieżące sprawy, które są przedmiotem zainteresowania społeczeństwa. Tym razem jej niepokojący wpis dotyczył dyskryminacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta Górniak podzieliła się niepokojącym wpisem 

- Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma więc prawa forsować ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa. Nie ma także prawa ograniczać jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA - napisała Edyta Górniak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

To nie wszystko, już w następnym wpisie pojawiło się zdanie "Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa". Właśnie te słowa sprawiły, że Edyta Górniak otrzymała od swoich fanów wiele ciepłych słów. Internauci byli zgodni co do tego, że będą przy gwieździe zawsze, niezależnie od tego, co los przyniesie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. 34-latka codziennie piła uwielbiany napój. Jej organizm nie wytrzymał, sekcja zwłok ujawniła porażającą prawdę
  4. Wyszedł na randkę po raz pierwszy od dłuższego czasu. Nie spodziewał się, co zastanie po powrocie do domu, porażający widok
  5. Ważna zmiana rządu wprowadzona na same wakacje. Zwłaszcza jedna grupa będzie mieć powody do złości
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News