Prasa ujawniła porażającą prawdę o synu Edyty Górniak. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach

Prasa ujawniła porażającą prawdę o synu Edyty Górniak. Wiele matek będzie mieć łzy w oczach Źródło: TRICOLORS East News

Edyta Górniak swoim głosem mogłaby zawstydzić wiele światowej sławy piosenkarek zza oceanu. Swego czasu próbowała odnieść sukces w wielkim świecie, jednak nadal największym uznaniem cieszy się na rodzimym rynku muzycznym. W wywiadach nie ukrywa, że jej syn Allan to jej oczko w głowie, niestety doniesienia prasowe na jego temat są wyjątkowo przykre.

Edyta Górniak ma dziecko z Dariuszem K., który usłyszał wiele zarzutów. Po wielkim uczuciu już dawno nie ma śladu, ale gwiazda cieszy się, że z tego związku na świat przyszedł syn Allan. Chłopak nie ma jednak łatwego życia i nie chodzi tylko o życie oraz dorastanie w świetle reflektorów pod czujnym wzrokiem paparazzich. 

Edyta Górniak spełnia się w roli samotnej matki

Edyta Górniak otwarcie przyznaje, że Allan to mężczyzna jej życia i nie wyobraża sobie świata bez niego. Jedne z ostatnich doniesień na jego temat są wyjątkowo przykre. Zapewne wiele matek słysząc te informacje nie może opanować wzruszenia i łzy same zaczynają napływać do oczu. Życie samotnej matki nie należy do najłatwiejszych. Nawet gdy się jest gwiazdą, problemy dnia codziennego przy wychowywaniu pociech pozostają te same. Możliwe, że przy wychowywaniu młodego mężczyzny Edyta Górniak, tak jak i reszta kobiet w samotnym rodzicielstwie, nie pogardziłaby wsparciem mężczyzny rozumiejącego problemy, z jakimi zmaga się dorastający nastolatek. Allan wydaje się dostrzegać trud wkładany w jego wychowanie przez sławną mamę i zdobył się na niesamowity gest.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Złożył jej symboliczne życzenia

Edyta Górniak wchodząc w Dzień Ojca na Instagrama raczej nie spodziewała się przeczytać na swój temat niczego konkretnego. Jej syn postanowił ją zaskoczyć i udostępnił ich wspólne zdjęcie opatrzone niezwykle symbolicznym opisem.

- Mamuś wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca - przeczytała gwiazda. Pokazuje to, kim jest dla niego Edyta Górniak. Widać wokalistka staje na wysokości zadania i z sukcesem podejmuje się dwóch rodzicielskich ról. Prasa zaczęła spekulować na temat kontaktu 16-letniego Allana ze swoim ojcem, którego zdecydował się pominąć we wspomnieniu w tym ważnym dniu. Prawda okazała się porażająca.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości

2. Fani na całym świecie pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Ennio Morricone

Czuje, jakby nigdy nie miał ojca

- Żadnego telefonu, SMS-a, nic. Zero kontaktu. Allan ma poczucie, że po prostu nie ma ojca - można przeczytać w cytowanym przez Pomponik tygodniku "Świat i Ludzie". Prawda na temat braku jakichkolwiek kontaktów na linii ojciec–syn jest naprawdę smutna. Żadne dziecko nie powinno doświadczać takich sytuacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  2. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  3. 15-letni Kuba pobity na śmierć. Powód, jakim się kierował starszy mężczyzna przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Kamil Bednarek miał wypadek. Auto totalnie zniszczone, nadaje się do kasacji
  5. Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon
  6. Tragedia, matka przejechała 15-miesięczne dziecko. Do ostatnich chwil próbowała ratować córeczkę

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News