Edyta Górniak zrobiła przed lustrem coś, co rozpaliło wszystkich. Nie podejrzewaliśmy jej o coś takiego

Edyta Górniak zrobiła przed lustrem coś, co rozpaliło wszystkich. Nie podejrzewaliśmy jej o coś takiego Źródło: fot. facebook.com/pg/Edyta-Górniak

Edyta Górniak jako jedna z największych gwiazd w naszym kraju musi być w stałym kontakcie ze swoimi widzami. Jednak nikt nie spodziewał się od niej tak zmysłowego materiału.

Edyta Górniak mimo lat spędzonych na scenie cały czas utrzymuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o polskich artystów. Jej piosenki zna dosłownie każdy i nic nie zapowiada, aby piosenkarka miała w najbliższym czasie zniknąć z rynku muzycznego. Jednak w dzisiejszych czasach same występy nie wystarczą, aby pozostać na topie.

Z tego też względu polskie gwiazdy bardzo poważnie podchodzą do swoich profili w mediach społecznościowych, na których regularnie pojawiają się materiały zza kulis ich pracy oraz elementy z życia prywatnego. Nie inaczej jest w przypadku Edyty Górniak, która na swoim profilu instagramowym zamieściła naprawdę niezwykłe nagranie.

Edyta Górniak na niezwykle zmysłowym nagraniu

Nagranie zostało opublikowane zaledwie kilka godzin temu i widzimy na nim, jak Edyta Górniak przygotowuje makijaż na jeden ze swoich występów. Dodatkowo gwiazda ma na sobie bardzo dopasowany strój z głębokim dekoltem, który podkreśla jej niesamowitą figurę.

W tle słyszymy przebój piosenkarki Miley Cyrus i w pewnym momencie sama Edyta zaczyna się zmysłowo poruszać do rytmu muzyki, którą słyszymy. Bez wątpienia wokalistce nie można odmówić niewiarygodnego seksapilu oraz tego, że doskonale wie, jak go wykorzystać, ponieważ internautom dosłownie opadły szczęki.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - OMG. Macie obie tyle ognia ze nawet nasze serca rozpalacie! - pisze jeden z internautów.

 - Na taką Właśnie Czekamy Edytko.Pełną nie tylko Wdzięku oraz Uroku które oślepiają nie tylko mnie od lat ale tego Prawdziwego pełnego Kobiecości Seksapilu - [pisownia}oryginalna] czytamy.

 - Jesteś super jestem w tobie normalnie zakochany - dodaje kolejny internauta.

Bez wątpienia wiele osób nie spodziewało się zobaczyć Edyty Górniak w takim wydaniu, ale taka niespodzianka na sto procent zostanie na długo w pamięci jej fanów, którzy są zachwyceni seksapilem i urodą swojej idolki, a patrząc na komentarze internautów widać, że jest to dokładnie to, co chcą widzieć internauci. I nie ma się co im dziwić, ponieważ Edyta Górniak wygląda wręcz powalająco.

Edyta Górniak scren instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak scren instagram.com/edytagorniak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne
  5. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  7.  

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News