Szykuje się niezła karuzela śmiechu. Edyta Górniak na oczach całej Polski będzie zdawać prawo jazdy

Szykuje się niezła karuzela śmiechu. Edyta Górniak na oczach całej Polski będzie zdawać prawo jazdy Źródło: Instagram/ @edytagorniak

Edyta Górniak otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Wiele wskazuje na to, że jesienią pojawi się w nowym show TVN-u. Tym razem nie będzie ono związane z muzyką. Widzowie przekonają się, jak gwiazda radzi sobie za kierownicą.

Edyta Górniak przyciąga widzów przed ekrany - do takiego wniosku musieli dojść włodarze stacji TVN, przeglądając statystyki oglądalności swoich programów. Najwyraźniej rubryki firmowego excela zazieleniły się przy nazwisku słynnej piosenkarki, ponieważ złożono jej nową ofertę. Jak informuje portal "Pudelek", Edyta Górniak będzie jesienią gwiazdą stacji - wystąpi  w nowym show, którego głównym motywem będzie jazda samochodem.

Edyta Górniak nie przepada za jazdą samochodem

Doniesienia o reality show, w którym Edyta Górniak będzie przed kamerami przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy, mogą lekko zdziwić. Piosenkarka nie ukrywała, że prowadzenie samochodu to dla niej za duży stres.  

- Niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę…Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić. To jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego - cytuje jej wypowiedź "Pudelek".

Informator portalu zdradził, że Górniak była bardzo podekscytowana propozycją TVN. Uznała, że pomysł na show jest ciekawy. Jazda samochodem będzie prawdopodobnie częścią większego formatu.

- Na pewno kamery będą jej towarzyszyć w zmaganiach za kółkiem, ale to będzie tylko kontekst całego programu - opowiada osoba z kręgu piosenkarki.

Dodatkowe wsparcie od taksówkarza. To bliska osoba

Z decyzji Edyty Górniak na pewno będzie dumny jej ojczym, który z zawodu jest taksówkarzem. Na pewno wskazówki doświadczonego, zawodowego kierowcy mogą być cenne w przygotowaniach nad programem. Według "Pudelka" ojczym nieraz proponował piosenkarce, że podszkoli ją w sztuce prowadzenia samochodu. Wcześniej gwiazda unikała jazdy za kółkiem, teraz wreszcie znajdzie się do tego pretekst.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Występem mamy w show o tematyce motoryzacyjnej podekscytowany jest Allan Krupa. 

- Allan bardzo ją dopinguje. Od dawna namawiał ją na zrobienie prawa jazdy i jest z niej bardzo dumny, że w końcu postanowiła podjąć wyzwanie - mówi informator, do którego dotarł "Pudelek".

Edyta Górniak siądzie za kierownicą jesienią - pierwszy odcinek nowego show TVN wyemituje najprawdopodobniej w październiku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  4. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  5. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News