Edward Miszczak zdecydował się udzielić szczerego wywiadu
Jan Bielecki East News
Agata Jaroszewska - 14 Września 2020

Jak grom z jasnego nieba. Edward Miszczak przerwał milczenie, wyznanie zwala z nóg

Edward Miszczak jest odpowiedzialny za sukcesy kolejnych ramówek TVN-u. Dyrektor programowy jednej z największych stacji telewizyjnych zdecydował się udzielić szczerego wywiadu. Nikt nie spodziewał się, że podobne stwierdzenie padnie z jego ust. Od dawna nie poruszał tego tematu i unikał sensacji związanych ze swoją osobą. Teraz postanowił jednak rozwiać krążące plotki.

Edward Miszczak widząc wyniki, jakie osiąga TVN, na pewno zadowolony jest z podejmowanych przez siebie decyzji. Wszyscy w stacji muszą liczyć się z jego zdaniem i nikt nie chce popaść w jego niełaskę. Kiedy po korytarzach stacji zaczęły krążyć plotki, zdecydował, że nie będzie poruszał tego tematu. Teraz zmienił zdanie i niespodziewanie wyznał prawdę.

Niepokojące doniesienia na temat gwiazdor TVN, został napadniętyGwiazdor TVN został brutalnie napadnięty na ulicy. Wstrząsające zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Edward Miszczak pochował jedną ukochaną. Teraz przyznał, że znów się zakochał

Edward Miszczak trafił jakiś czas temu na usta wszystkich. Dyrektor programowy TVN miał związać się z dużo młodszą aktorką pracującą na planie jednego z najbardziej popularnych seriali produkowanych przez stację. Gwiazda serialu "Na wspólnej", ani sam Edward Miszczak, nie komentowali jednak całej sprawy, jednak w najnowszym Newsweeku pojawił się niespodziewany wywiad, w którym padła jasna deklaracja. Edward Miszczak oświadczył, że po tym, jak stracił ukochaną żonę, po raz pierwszy czuje się w ten sposób. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń co do nowej relacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Edward Miszczak udzielił szczerego wywiadu

- Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter - rozpoczął nostalgicznie swoją wypowiedź na temat związku z Anną Cieślak znaną chociażby z "Na wspólnej". Nawiązywał do straty jaką wiele lat temu poniósł. Jego ukochana żona zmarła zdecydowanie zbyt wcześnie i podniesienie się po tej stracie nie należało do najłatwiejszych. Na szczęście Edward Miszczak przyznał, że ostatnio wszystko się u niego zmieniło.

- Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie. Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną - powiedział w wywiadzie dla Newsweeka cytowanym przez portal Pudelek, wyraźnie zadowolony ze swojego życia Edward Miszczak. Sama aktorka nie zdecydowała się jednak na podobne wyznanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Unikają komentowania swojego związku

Związek z dyrektorem programowym stacji, w której się pracuje jest na pewno ryzykowny. Anna Cieślak osobiście poznała swojego ukochanego rok temu, w maju 2019 roku na imprezie kończącej festiwal Off Camera. Chociaż plotki na temat romansu rozniosły się lotem błyskawicy, to para nie zamierzała komentować prasowych doniesień. teraz kiedy związek jest już oficjalny, nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć wytrwania w miłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Ewa Drzyzga zastąpiła wielką gwiazdę TVN-u. Kilka lat temu podjęła ważną decyzję, piękne słowa dziennikarki

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News