Eden Hazard przesadził na boisku. "Co ty k*rwa robisz?"

Eden Hazard przesadził na boisku. "Co ty k*rwa robisz?" Źródło: YouTube

Eden Hazard mocno przesadził podczas przegranego finału Pucharu Ligi Angielskiej z Manchesterem City. Jego zachowanie podczas finałowej serii rzutów karnych zostało mocno skrytykowane przez ekspertów. Komentatorom również puściły nerwy.

Eden Hazard i jego nonszalanckie zachowanie 

Eden Hazard, belgijski skrzydłowy występujący na co dzień w Chelsea Londyn, został mocno skrytykowany za jego zachowanie podczas finałowej serii rzutów karnych w meczu z Manchesterem City. Chodzi o sposób w jaki gwiazdor londyńskiego klubu wykonał jedenastkę. 

Według komentatorów, Belg zrobił to w bardzo nonszalancki, nieodpowiedzialny sposób, który pokazał, że nie podszedł poważnie do finału rozgrywek. Wykonał rzut karny w formie tak zwanej "panenki", która przez część środowiska piłkarskiego jest uznawana za brak szacunku do rywala, rozgrywek oraz podejmowanie nadmiernego rywala. Nadaje się na mecz towarzyski, ale nie do finału. Jego zachowanie skomentował między innymi ekspert w postaci byłego napastnika Chelsea Londyn, Tony'ego Cascarino. 

- Wykonanie rzutu karnego Panenką graniczyło z absurdem - powiedział Tony Cascarino. 

Eden Hazard pod ostrzałem

Komentatorzy twierdzą, że wykonanie rzutu karnego Panenką pokazało, że Edenowi Hazardowi nie za bardzo zależało na niedzielnym finale, który mógł być wielkim ładunkiem motywacji dla Chelsea Londyn, która bardzo słabo radzi sobie w tym sezonie. Zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli Premier League co oznacza, że może na razie zapomnieć o grze w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Część komentatorów spekuluje, że brak zaangażowania Edena Hazarda w rozgrywki Chelsea Londyn jest spowodowany jego chęcią przejścia do Realu Madryt

- Ktoś powinien powiedzieć mu w szatni: "Co ty k*rwa robisz?" - irytował się Tony Cascarino. 

- Czy zrobiłby coś takiego w finale Mistrzostw Świata? Oczywiście, że nie - podsumował były napastnik Chelsea Londyn. 

Czy na pewno wykonanie rzutu karnego panenką oznacza, że Eden Hazard jest myślami w Realu Madryt i nie podchodzi już poważnie do meczów Chelsea Londyn? To być może zbyt daleko idące oskarżenia, ale faktem jest, że nonszalancki sposób wykonania jedenastki nie spodobał się komentatorom. Co prawda Belg mimo ryzyka strzelił gola, ale Chelsea i tak przegrała serię rzutów karnych. 

 

Następny artykuł