O wielkim pechu może mówić brytyjska gwiazda muzyki pop Ed Sheeran. 26-letni wokalista został potrącony przez samochód i doznał obrażeń, które pod znakiem zapytania stawiają trasę koncertową, promującą najnowszą płytę artysty.

Do feralnej kolizji doszło, gdy gwiazdor odbywał rowerową przejażdżkę po ulicach Londynu. W wypadku najbardziej ucierpiała ręka Sheerana, która uległa złamaniu. Muzyk o swoim pechu poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama kilka chwil po nieszczęśliwym zdarzeniu.

– Miałem wypadek. Obecnie czekam na pomoc medyczną. Możliwe, że będę musiał zmienić rozpiskę moich nadchodzących koncertów. Wrócę do was, gdy tylko dostanę nowe informacje na temat mojego stanu zdrowia – napisał na swoim profilu muzyk.

Ed Sheeran opublikował również stosowne zdjęcie, na którym prezentuje unieruchomioną gipsem rękę.

26-letni Anglik jest autorem płyty „Divide”, na której znajduje się hitowy utwór „Shape of you”, który w Youtube został odtworzony już przeszło 2,5 miliarda razy. Muzyk miał promować tę płytę, jednak po przykrym wypadku może przydać mu się odrobina odpoczynku. Współpracownicy Sheerana nie komentują sprawy.

Uraz gwiazdora nie powinien wpłynąć na datę jego koncertu w Polsce, który jest planowany na 11 sierpnia 2018. Muzyk wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Fot. instagram.com

 

Źródło: onet.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

...

Zobacz również