Ed Sheeran opublikował zdjęcie z Justinem Bieberem i w internecie zawrzało! O co chodzi?

Ed Sheeran opublikował zdjęcie z Justinem Bieberem i w internecie zawrzało! O co chodzi? Źródło: Facebook/Justin Bieber

Ed Sheeran wraz z Justinem Bieberem opublikowali wspólne zdjęcie. Kanadyjczyk poinformował swoich fanów o nowym singlu, który ma posłużyć jako ścieżka dźwiękowa do nowego filmu. Piosenkę ma mieć tytuł "I don't care".

Ed Sheeran z Justinem Bieberem na jednej piosence

Ed Sheeran wraz z Justinem Bieberem to bez wątpienia jedni z najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie. Obaj piosenkarze mają rzeszę fanów na całym globie, jednak ogromna popularność dała się we znaki celebrytom. Bieber po ślubie z Hailey Baldwin poinformował swoich słuchaczy o tym, że zamierza zrobić sobie dłuższą przerwę od muzyki. Ed Sheeran z kolei mocno zaangażował się w koncertowanie, ograniczając tym samym swoją aktywność w mediach społecznościowych. Polscy fani mieli okazję zobaczyć na żywo jego występ rok temu, gdy grał koncert w Warszawie na PGE Narodowy. Popularność wydarzenia była tak duża, że pula biletów dość szybko się wyczerpała i fani decydowali się na zakup wejściówki z niepewnych źródeł, co skutkowało brakiem możliwości wejścia na koncert.

Nowy singiel Justina i Eda

Pomimo zapewnień Biebera dotyczących jego przerwy od muzyki, wszystko wskazuje na to, że Kanadyjczyk przygotowuje się do powrotu na scenę. Ostatnio mieliśmy okazję obserwować go podczas występu z Arianą Grande na festiwalu muzycznym Coachella. Muzyk zapowiedział wtedy, że niedługo planuje wypuścić na światło dzienne nowy singiel, który nagrał wspólnie z Edem Sheeranem, ma on posłużyć jako ścieżka dźwiękowa do najnowszego filmu "Angry Birds 2". Biorąc pod uwagę talent, jaki posiadają obaj piosenkarze, możemy się spodziewać, że najnowszy singiel będzie hitem tegorocznego lata.

Piosenka ma mieć tytuł "I don't care" i wbrew pozorom nie będzie kolejnym miłosnym utworem, jaki obaj muzycy mają w zwyczaju często nagrywać. Justin Bieber podzielił się z fanami za pośrednictwem konta na Instagramie fragmentami utworu. Według zapewnień muzyka singiel ma być wesołym i energicznym utworem popowym. Jeszcze nie wiadomo, czy singiel trafi na płytę któregoś z piosenkarzy. Data premiery "I don't care" przewidziana jest na 10 maja. Jak myślicie, singiel Eda Sheerana i Justina Biebera stanie się tegorocznym hitem muzycznym i podbije listy przebojów?

Zdjęcie Justina i Eda zainteresowało fanów

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez Eda Sheerana na Instagramie szczególnie zainteresowało fanów. Nie tylko dlatego, że jest zapowiedzią nowego utworu, ale także przez pozę dwóch piosenkarzy. Zdjęcie zebrało mnóstwo pozytywnych, jak i tych negatywnych komentarzy. Niektórzy zarzucali, że współpraca z Justinem może zaszkodzić Edowi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

10. Photoshop spoon

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News