E-papieros eksplodował mu w ustach. Nie żyje

E-papieros eksplodował mu w ustach. Nie żyje Źródło: Fot. Facebook / William Brown

E-papieros to świetny wynalazek, który pomógł wielu ludziom rzucić te tradycyjne, bardziej szkodliwe i analogowe używki. Pewien młody mężczyzna nie spodziewał się jednak, że tej "mniej szkodliwy zamiennik" może go zabić.

E-papieros coraz częściej zastępuje zwykłe papierosy analogowe. Jak pokazują statystyki - decyduje się na niego coraz więcej użytkowników. Wszystko dzięki mniej szkodliwemu działaniu (a przynajmniej tak można wywnioskować z realizowanych badań), a także dzięki temu, że papieros elektryczny zwyczajnie mniej śmierdzi i można go palić w miejscu pracy czy w komunikacji miejskiej. Jest to nowy wynalazek. Wszystko, co nowe wymaga więc udoskonaleń. Póki co e-papieros wymaga ich całkiem sporo. Ma wiele wad. Zdarzają się poparzenia, a nawet wybuchy - taka niespodzianka zabiła nieświadomego wady swojego sprzętu mężczyznę.

E-papieros zabił użytkownika

Jak czytamy na portalu "Popularne" - w Stanach Zjednoczonych w ostatnich latach wybuchło 195 papierosów - tyle przypadków zanotowały służby zdrowia. Zazwyczaj taki incydent kończy się umiarkowaną utratą zdrowia. Tym razem sprawa jednak jest o wiele bardziej poważna. Jak poinformował "FAKT" William Brown (mieszkaniec Teksasu) trafił na prawdziwy bubel produkcyjny, który odebrał mu życie. Tuż po zakupie niczego się nie spodziewając włączył przedmiot, a następnie zaciągnął się dymem. Niestety doszło do eksplozji. E-papieros rozerwał mu tętnicę szyjną. Młody chłopak musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala. Lekarze, widząc jego stan, postanowili działać szybko. Udzielono mu pomocy, która nie ocaliła mu ostatecznie życia. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Pierwsze, co zrobiono, to śpiączka farmakologiczna, w którą wprowadzono 24-letniego chłopaka. Od początku jednak widząc, co się stało, nie dawano mu zbyt wielu szans na przeżycie. Mężczyzna tego samego dnia zmarł w szpitalu w Forth Worth.

Traumatyczne chwile bliskich

Sprawę komentowano w mediach społecznościowych. Śmierć wstrząsnęła użytkownikami. - Miał przed sobą przyszłość, całe życie było przed nim - napisała Alice Brown (osoba z najbliższej rodziny zmarłego). - Żal mi go. A mówią - palenie zabija. I oto właśnie mamy potwierdzenie tego frazesu.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Bartłomiej M. w areszcie ma niemałe problemy. Musi się pogodzić z najgorszym
  4. Trzymał niemowlę za nogi i wymachiwał nim jak lalką! Oburzające nagranie
  5. Nagranie z Dudą w sklepie podbija zagraniczny internet. Obcokrajowcy są zachwyceni
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Źródło: Popularne

Następny artykuł