Przez 3 lata codziennie paliła e-papierosa, teraz walczy o życie. "Jej stan zmienił się z poważnego w potencjalnie krytyczny"

Przez 3 lata codziennie paliła e-papierosa, teraz walczy o życie. "Jej stan zmienił się z poważnego w potencjalnie krytyczny" Źródło: facebook.com

E-papieros kosztował ją zdrowie. Kobieta, która od trzech lat paliła codziennie, nie wiedziała, jak wielkie spustoszenie dym niesie jej organizmowi. Niestety teraz musi walczyć o życie, a jej stan zdrowia jest bardzo niepokojący.

E-papieros od lat reklamowany jest jako bezpieczna alternatywna dla papierosów, które powodują raka. Ten marketing zmierza jednak ku końcowi, ponieważ coraz więcej osób skarży się na problemy ze zdrowiem po korzystaniu z urządzenia. Wśród nich jest jedna z Amerykanek, która przez 3 lata swojego życia regularnie popalała elektrycznego papierosa. Jej uzależnienie mało co nie kosztowało ją zdrowia.

E-papieros powodem choroby Amerykanki. Dziewczyna mało co nie zmarła

Młoda kobieta, która od pewnego czasu użalała się na bóle pleców, w pewnym momencie zaczęła się dusić. Młoda kobieta, która na całe szczęście przebywała w domu, została odratowana przez swoich bliskich, którzy zadzwonili po karetkę. Gdy 21-latka została przewieziona do szpitala, podano jej butle z tlenem, jednak nie udało się całkowicie przyprowadzić jej funkcji samodzielnego oddychania. Potrzebne było wprowadzenie jej w stan śpiączki farmakologicznej.

- Jej stan zmienił się z poważnego w potencjalnie krytyczny – powiedziała Metro siostra chorej.

Okazało się, że Amerykanka choruje na bardzo rzadkie i ciężkie w leczeniu eozynofilowe zapalenie płuc. To rzadka choroba powodowana odkładaniem się białych krwinek w pęcherzykach płucnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze nie mają wątpliwości

Lekarze opiekujący się Amerykanką nie mają wątpliwości, że zły stan kobiety wynika z jej uzależnienia. Amerykanka, która jest cały czas podłączona do aparatury i wciąż walczy o życie, apeluje do młodych ludzi, aby zaprzestali palenia e-papierosów i zmienili styl swojego życia, jeśli nie chcą skończyć tak jak ona.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Dzielę się swoją historią, abyście wszyscy byli świadomi, że w tych długopisach jest coś dziwnego, coś, co nie jest bezpieczne i za co prawie zapłaciłam swoim życiem. Powtarzałam sobie, że mnie to nie spotka, ale jednak spotkało. I może spotkać także Ciebie… Przyjmij moją radę, nie pal, nie wdychaj e-papierosów. - mówi dziewczyna

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Newsner

Następny artykuł