Znana modelka zaangażowała się w akcję, o której będzie głośno. Dzięki niej cała Polska będzie mówić o seksie. Chce nauczać polaków czym on jest.

W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a ostatnie działania rządu dążą do ograniczenia antykoncepcji. Podstawowa wiedza o seksie w różnych ankietach, nawet u dorosłych, wypada słabo. Anja Rubik chce to zmienić i namówiła znanych polaków, aby ją wsparli.

– Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna – wyjaśnia Anja Rubik w mediach społecznościowych.

Sławni popierają akcję

Modelce udało się zachęcić do wsparcia wiele sławnych osób w tym Maffashion, Roberta Biedronia, Dorotę Masłowską, Małgorzatę Szumowską czy Macieja Stuhra. Akcja będzie składała się z 15 wideo-lekcji na temat edukacji seksualnej. Codziennie, zaczynając od soboty 28 października będą publikowane 60 sekundowe filmy.

Internauci są podzieleni. Jedni chwalą modelkę za zaangażowanie i walkę o edukację seksualną w Polsce. Inni uważają, że szuka tylko rozgłosu i jest to u nas niepotrzebne.

Fot. Facebook/Anja Rubik

Źródło: neewsweek.pl

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

...

Zobacz również

Zobacz również