Dzisiaj cała Polska zacznie mówić o seksie. Wszystko przez nią

Dzisiaj cała Polska zacznie mówić o seksie. Wszystko przez nią

Znana modelka zaangażowała się w akcję, o której będzie głośno. Dzięki niej cała Polska będzie mówić o seksie. Chce nauczać polaków czym on jest.

W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a ostatnie działania rządu dążą do ograniczenia antykoncepcji. Podstawowa wiedza o seksie w różnych ankietach, nawet u dorosłych, wypada słabo. Anja Rubik chce to zmienić i namówiła znanych polaków, aby ją wsparli. - Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce - brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji - zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna – wyjaśnia Anja Rubik w mediach społecznościowych.

Sławni popierają akcję

Modelce udało się zachęcić do wsparcia wiele sławnych osób w tym Maffashion, Roberta Biedronia, Dorotę Masłowską, Małgorzatę Szumowską czy Macieja Stuhra. Akcja będzie składała się z 15 wideo-lekcji na temat edukacji seksualnej. Codziennie, zaczynając od soboty 28 października będą publikowane 60 sekundowe filmy. Internauci są podzieleni. Jedni chwalą modelkę za zaangażowanie i walkę o edukację seksualną w Polsce. Inni uważają, że szuka tylko rozgłosu i jest to u nas niepotrzebne. Fot. Facebook/Anja Rubik Źródło: neewsweek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News