Konsumenci coraz chętniej korzystają z ofert przygotowywanych przez znane sieci handlowe. Biedronka już od dłuższego wprowadza produkty innych, znanych marek w konkurencyjnych cenach, które zyskują przychylność i uznanie klientów.

Już od dzisiaj można bowiem zaopatrzyć się w powerbank firmy Kiano Slim 10000 za niecałe sześćdziesiąt złotych.

Patrząc na sprzęt, można odnieść wrażenie, że jest to dobrze wykonany produkt w stosunkowo niskiej cenie. Akumulator jest niewielkich rozmiarów, dodatkowo zabezpieczony zewnętrzną gumową warstwą, chroniącą przed jakimkolwiek zniszczeniem. Boczne krawędzie to dwa porty USB. Dzięki USB-A można podłączyć sam sprzęt do komputera i go naładować. Z kolei drugi element to wtyczka micro USB, dzięki której naładujemy nasz smartfon, tablet lub inne urządzenie przenośne.

Oba porty zapewniają prąd o napięciu 5 V. Różnica polega jedynie na tym, że natężenie wynosi 1 A i 2,1 A. Co to oznacza w praktyce? Tyle, że mamy opcję szybkiego ładowania. Jeśli chodzi o pojemność akumulatora, to wynosi on 10 tys. mAh, co pozwala na trzykrotne ładowanie smartfona. Z kwestii wizualnych, istotne jest jeszcze to, że na krótszej krawędzi mamy cztery niebieskie diody, które informują nas o poziomie naładowania sprzętu.

Biorąc pod uwagę fakt, że powerbanki stały się dziś czymś powszechnym i łatwodostępnym, to jakość i cena mogą stać się istotnym kryterium w dokonaniu wyboru przez konsumentów.

 

 

...

Zobacz również

Zobacz również