Dziś ostatni odcinek programu Lisa, pożegnanie. Komorowski, Wałęsa i inni
Wiadomości Pikio - 25 Stycznia 2016

Dziś ostatni odcinek programu Lisa, pożegnanie. Komorowski, Wałęsa i inni

Program publicystyczny ''Tomasz Lis na żywo'' zostanie wyemitowany po raz ostatni. Wzbudzał wiele kontrowersji, jednak oglądalność programu była całkiem spora. Kontrowersyjny redaktor pożegnał się z widzami za pośrednictwem Twittera.

Emisja ostatniego odcinka programu ''Tomasz Lis na żywo'' odbędzie się dzisiaj w TVP2 o godzinie 21:45. Podczas programu wystąpią: Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Włodzimierz Cimoszewicz i Marek Belka. Nie wiadomo czym będzie teraz zajmował się Tomasz Lis. Redaktor naczelny polskiego Newsweeka ma zastanawiać się nad uruchomieniem swojego portalu w internecie, co rozważa również Piotr Kraśko, który także pożegnał się z Telewizją Publiczną. Lis mocno angażuje się w działalność Komitetu Obrony Demokracji, którego oficjalnie nie jest członkiem. https://twitter.com/lis_tomasz/status/691211989620801536Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: gazeta.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News