Okrutnie i bezdusznie torturowali małego niedźwiadka. Zwierzę wyło z przerażenia
Maja Lachowicz - 24 Czerwca 2019

Okrutnie i bezdusznie torturowali małego niedźwiadka. Zwierzę wyło z przerażenia

Dzikie zwierzęta, zwłaszcza te młode i bezbronne często padają ofiarą kłusowników i innych bezdusznych ludzi, których bawi ich cierpienie. Tym razem pecha miał mały niedźwiadek w Rumunii.

Dzikie zwierzęta zwykle unikają spotkań z ludźmi. Kolejna sytuacja, w której cierpienie zwierzęcia powoduje człowiek, wyszła na jaw. W gminie Augustin w Rumunii grupa chuliganów znęcała się nad małym niedźwiedziem brunatnym.

Niedźwiadek wędrował przez pole, gdy dostrzegli go mężczyźni. Prawdopodobnie odłączył się od matki i zagubił na nieznanym terenie. Szybko stał się celem ich okrutnych zabaw. Schwytali go i trzymając za kark zaczęli torturować. Jeden ze zwyrodnialców nagrywał całe zajście.

Żona Wiśniewskiego wyznała prawdęŻona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. ZdębiejecieCzytaj dalej

Na filmie widać jak najstarszy z mężczyzn trzyma zwierzątko za kark, a inny szturcha go kijem. Malec próbuje się oswobodzić i głośno krzyczy, nawołuje matkę. Słychać również śmiechy jego oprawców. Cierpienia zdają się nie mieć końca, ale ofiara się nie poddaje.

Dzikie zwierzęta nie mogą czuć się bezpiecznie. Niedźwiadek był bestialsko torturowany

Nagranie trafiło do sieci, jednak nie powinno być oglądane przez wrażliwe osoby. Przedstawia ogromne cierpienie niedźwiadka i chorą reakcję tych bezdusznych mężczyzn. Internauci poruszeni losem zwierzęcia zgłosili sprawę na policję.

- W mediach społecznościowych pojawiły się materiały, na których widać małego niedźwiedzia torturowanego przez grupę mężczyzn z gminy Augustin. Po ich udostępnieniu, policja rozpoczęła dochodzenie w sprawie okrucieństwa wobec zwierząt - wydała oświadczenie policja w mieście Braszów.

- Dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury z sądu w Rupea. Naszym celem jest ustalenie tożsamości osób zaangażowanych w tę sprawę, a także ustalenie wszystkich okoliczności związanych z przykrym incydentem - czytamy dalej w oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

milionerzyW Milionerach przekroczono kolejny poziom żenady. Te pytania to skandalCzytaj dalej

Ogromne oburzenie w sieci. Dochodzenie jest w toku

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zwierzątko jest już bezpieczne i zostało już wypuszczone na wolność. Nie wiadomo jednak, czy poradzi sobie samo bez opieki matki. Dochodzenie w sprawie popełnionego przestępstwa znęcania się nad zwierzęciem jest w toku. Wszyscy mają nadzieję, że sprawcy zostaną ujęci i odpowiednio ukarani.

Na stronach internetowych gdzie udostępniono nagranie, wypowiedziało się wiele osób.

- Ci ludzie powinni zostać jak najszybciej złapani i ukarani. Społeczeństwo musi wiedzieć, że takie zachowania nigdy nie będą tolerowane ani akceptowane. Jak można z premedytacją i uśmiechem na twarzy krzywdzić niewinne zwierzę? Przecież to jest czyste okrucieństwo! - skomentował sytuację jeden z internautów.

- Jakim człowiekiem trzeba być, aby robić takie rzeczy? Przecież ten maluch był całkowicie bezbronny i przerażony. Mam nadzieję, że ci chuligani zostaną jak najszybciej ukarani! - wyraziła swoje oburzenie inna użytkowniczka.

Nagranie zostało udostępnione przez portal internetowy Daily Mail.

screen/ www.dailymail.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobąBarbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serceCzytaj dalej

Źródło: Kochamy Zwierzaki

 

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News