Z książki „Celibat, opowieść o miłości i pożądaniu” Marcina Wójcika wyłania się przerażający obraz polskiego duchowieństwa. Hektolitry alkoholu i dzikie orgie mają być w Kościele Katolickim codziennością. 

Historia pani Bożeny jest idealnym tematem na regionalny seksskandal . 42 lata, recepcjonistka w hotelu. Jak opisuje, umawia się z duchownymi „bo są zadbani, delikatni i pachną kadziłem” Plusem jest również to, że nie mają żadnych zobowiązań typu żona i dzieci. Księdza Tadeusza poznała w szpitalu. Trafiła tam po wypadku samochodowym – „Robił obchód. Najdłuższej zatrzymywał się w mojej sali, leżało nas kilka” – opisywała Marcinowi Wójcikowi- „Był moim pierwszym księdzem”- mówiła.

Ksiądz pytał ją o rodzinę oraz kto jest proboszczem w ich parafii. Pewnego razu zaproponował Bożenie, by go odwiedziła, kiedy już wyjdzie. Mówił, że ma sporo alkoholu, ale nie ma z kim pić. Już dzień po wypisie, ze zrobionymi włosami, stała pod jego drzwiami.

Podróżnicy

Pojechali razem na Rodos wspólnie ze znajomym Tadeusza, ksiądz Andrzej i jego dziewczyna Małgorzata

– Po kolacji szliśmy na nocne imprezy. Z naszych chłopaków wychodziły czorty. Pili, tańczyli, śpiewali. Musiałyśmy ich prowadzić pod rękę do hotelu – wspominała wyjazd.

Potem przyszła kolej na Paryż i Warszawę. Zabierał ją też na imprezy do znajomych księży.

– Tam spotykałam inne kobiety. Chwalił się mną, obmacywał przy ludziach. Potrafił włożyć mi rękę w cycki i pod spódnicę. Mówił przy wszystkich: Gdzie ta moja ogolona myszkeńka? Ale kiedy chciałam, aby przyjechał i pomógł mi powiesić lustro w przedpokoju, to mówił, żebym sama to zrobiła, bo jemu się nie chce – opowiadała Bożena.

Miała dość bycia panią do towarzystwa. Rozstali się. Nie narzekała jednak na brak znajomości. Podczas imprez u jednego z księży poznała Krzysztofa. Umówiła się z nim na kolację. Kolejne dwa następne dni spędzili w jej mieszkaniu. Potem, księdza dopadły wyrzuty sumienia i zerwał znajomość.

Jakiś czas potem zadzwoniła znów do księdza Andrzeja, tego, z którym była na Rodos. Nie miał nic przeciwko temu, by jeszcze tej samej nocy przyjechać do Bożeny. Pojechali razem do Zakopanego.

Źródło: fakt.pl

Największe seksskandale show-biznesu

12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię

 

...

Zobacz również

Zobacz również