Wielka afera wybuchła w kadrze Anglii, po tym jak media opublikowały zdjęcia pijanego reprezentanta. Według doniesień piłkarz upił się na przyjęciu weselnym, które odbyło się dzień po meczu ze Szkocją.

W piątek reprezentacja Anglii wygrała 3:0 ze Szkocją. Kapitanem drużyny był Rooney, który po meczu zgłosił kontuzję kolana. W związku z urazem jego występ w meczu towarzyskim z Hiszpanią był niemożliwy.

Piłkarz wykorzystał wolny czas na imprezowanie. Razem z Philem Jagielką, wprosili się na wesele w Herforshire. O ich zabawie poinformowali dziennikarze „The Sun”, z którymi skontaktowali się goście weselni i obsługa.

Według relacji kapitan reprezentacji był w opłakanym stanie. Rooney nie był w stanie wymówić pełnego zdania i ledwo stał na nogach.

Rooney był absolutnie pijany. Wypijał kieliszek czerwonego wina za kieliszkiem. Nie był w stanie złożyć zdania. Zataczał się. Nikt nie mógł uwierzyć, że to kapitan reprezentacji Anglii – opowiadali świadkowie.

Nie wiadomo na razie jaką decyzje podejmie trener reprezentacji Anglii w związku z ekscesami piłkarza. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu Rooney ma problemy z formą, a wolny czas miał wykorzystać na jej odbudowanie.

rooney

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło: thesun.co.uk

...

Zobacz również