Europa zaczyna coraz bardziej obawiać się ataków ze strony terrorystów z Państwa Islamskiego. Media podały ostatnio informację, że dżihadyści przybędą do Europy na łodziach. Teraz dowiadujemy się, że zamierzają zaatakować ambasady. 

Dramatyczne wieści o planowanych zamachach na placówki dyplomatyczne przekazał turecki wywiad. Dżihadyści wkrótce rozpoczną marsz na Europę.

Obecnie, 3 tysiące islamskich terrorystów stacjonuje w pobliżu tureckiej granicy i przygotowuje się do jej przekroczenia. Niektórzy pozostaną w Turcji i tam będą kontynuować swoje działania. Pozostali mają za zadanie przedostać się przez Bułgarię do państw NATO, w związku z czym Polska również może być zagrożona.

Tureckie władze starają się zablokować marsz dżihadystów. W ciągu ostatnich miesięcy Turcy deportowali ze swojego terytorium ponad tysiąc muzułmanów podejrzanych o współdziałanie lub chęć współdziałania z Państwem Islamskim. 7800 osób zostało odesłanych z granicy próbując dostać się do Turcji.

źródło: interia.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.