Ochroniarze wiedeńskiej galerii handlowej korzystali z usług nastoletniej prostytutki. Mężczyźni utrzymują, że nie wiedzieli jaki wiek w rzeczywistości miała prostytutka, gdyż ta przekonywała, że ma 19-20 lat.

Sprawa wyszła na jaw podczas wizyty 13-latki u lekarza. Podczas badań dziewczynka zwierzyła się z tego, co robi w galerii The Mall. Nastolatka mówiła też z kim i jak często uprawia seks. Lekarz niezwłocznie poinformował o sprawie organy ścigania.

Okazało się, że 13-latka wielokrotnie uprawiała seks z każdym z dziewięciu ochroniarzy The Mall. Swoje „usługi” świadczyła im nieprzerwanie od sierpnia. Do kontaktów seksualnych miało zaś dochodzić wewnątrz The Mall lub w najbliższej okolicy galerii.

Zatrzymani ochroniarze przyznali się do kontaktów z dziewczynką, jednak zaraz podkreślili, że nie znali prawdziwego wieku 13-latki. Według ich relacji, ta miała podawać się za 6-7 lat starszą.

 – Podejrzani zeznali, że dziewczyna przekonywała ich, że ma 19 lub 20 lat. Mężczyźni byli nieświadomi, że ma dopiero 13 lat. Przyznała też, że otrzymywała od mężczyzn pieniądze, co również potwierdziło dziewięciu podejrzanych – mówi rzecznik wiedeńskiej policji, Patrick Maierhofer.

Grupa dziewięciu ochroniarzy przebywa jak na razie na wolności. Zwolniono ich bowiem za kaucją z aresztu. Czeka ich jednak proces, podczas którego odpowiedzą za kontakty seksualne z nieletnią.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


źródło: rmf24.pl
pt

Zobacz również