Popularny sklep oferuje kapsułki imitujące krwawienie. Mają pomóc dziewczynom w udawaniu dziewictwa

Popularny sklep oferuje kapsułki imitujące krwawienie. Mają pomóc dziewczynom w udawaniu dziewictwa Źródło: unsplash

Dziewictwo, które można przywrócić? Okazuje się, że producenci leków postanowili stworzyć kapsułki, które będą imitować krwawienie. Dzięki nim kobiety będą mogły udawać przed ukochanym, że są dziewicami.

Dziewictwo na wyciągnięcie ręki? W sieci pojawiły się tabletki, które mogą imitować krew podczas stosunku z przyszłym mężem. W wielu krajach takie produkty cieszą się ogromną popularnością, a kobiety kupują je na potęgę. 

Powtórne dziewictwo dla wszystkich kobiet. Wystarczy zapłacić 100 zł

"i-Virgin" to nowy produkt, który został wprowadzony na rynek Indyjski. Kapsułki w cenie od 100 do 200 zł sprzedawane za pośrednictwem Amazona, skierowane są do kobiet, które nie są już dziewicami, ale ich dziewictwo jest im niezbędne ze względu na zbliżający się ślub. Kobiety po wprowadzeniu kapsułek do pochwy zaczynają krwawić podczas stosunku. 

W stronę producenta i Amazona, jako dystrybutora, zostały skierowane słowa krytyki. Obrońcom praw kobiet nie przypadło do gustu, że kobiety wciąż są zmuszane do zachowania dziewictwa przed ślubem. 

Dziewictwo Polek. Czy kapsułki zajdą zapotrzebowanie w naszym kraju?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomysł kapsułek imitujących krwawienie może być pomocny w krajach, gdzie czystość jest najważniejsza przed ślubem, w przeciwnym razie może do uroczystości bowiem w ogóle nie dojść. Na szczęście w Polsce kobiety zwykle nie muszą sięgać po takie rozwiązania, które mogą mieć bardzo negatywne skutki zdrowotne.

- Przyznam, że na szczęście osobiście nigdy nie miałem styczności z pacjentką, która postanowiłaby "odzyskać dziewictwo" w taki sposób. Wprowadzenie jakiegokolwiek nieprzebadanego ciała obcego do sfery intymnej może skończyć się w najlepszym wypadku infekcją, a w najgorszym szokiem toksykologicznym i śmiercią - wyznał ginekolog, Jakub Skoczewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Ginekolog ostrzega przed używaniem kapsułek, które mogą wywołać dramatyczne sytuacje. Kobiety muszą być świadome tego, że produkt, który znalazł się w sprzedaży i ma imitować krew, może nie być do końca przebadany i przynieść im infekcję oraz wiele niepożądanych efektów ubocznych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: kobietawp

Następny artykuł